Fujifilm X-T3: aktualizacje oprogramowania nadchodzą

Fujifilm X‑T3: aktualizacje oprogramowania nadchodzą

Fujifilm X-T3: aktualizacje oprogramowania nadchodzą
Marcin Watemborski
14.11.2019 08:56, aktualizacja: 14.11.2019 09:56

Firma Fujifilm dba o swoich użytkowników i często wydaje duże aktualizacje oprogramowania układowego bezlusterkowców kompletnie za darmo. Przyszedł czas na ich flagowy model – X-T3. Pierwsza zmiana pojawi się w grudniu, a kolejna w styczniu.

Fujifilm X-T3 to obecnie flagowy model bezlusterkowców z matrycą APS-C tego producenta. W środku znajdziemy 26-megapikselową matrycę BSI CMOS, świetny układ autofokusa i piękne symulacje klasycznych materiałów światłoczułych. Dość już jednak o samym aparacie, a czas na ważne info.

W grudniu 2019 roku pojawi się bezpłatna aktualizacja oprogramowania układowego korpusu Fujifilm X-T3. W wersji 3.10 znajdziemy kilka usprawnień, ale to dopiero początek. Nowy firmware pojawi się w połowie grudnia i wprowadzi funkcję kontrolowania nagrywania wideo z użyciem gimbala (lub drona) przez USB. Oznacza to, że aparat będziecie mogli kontrolować zdalnie z poziomu innego urządzenia. Ta sama funkcja pojawi się w Fujifilm X-T30, ale niekoniecznie też w grudniu.

Wersja 3.20 pojawi się w styczniu 2020 roku i rozszerzy działanie autofokusa. Wykrywanie oka i jego śledzenie będą lepsze, jak również wykrywanie twarzy. Dodatkowo będziecie mogli zapisać do 9999 zdjęć na jednej karcie pamięci, co jest ogromną poprawą, względem 999, które możecie zapisać teraz.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)