Fujifilm zaprasza na warsztaty X-T2 Show w Warszawie

Fujifilm zaprasza na warsztaty X‑T2 Show w Warszawie

Fujifilm zaprasza na warsztaty X-T2 Show w Warszawie
Źródło zdjęć: © © [Fujifilm](https://www.fujifilm.eu)
Mikołaj Rożek
21.08.2016 07:36, aktualizacja: 26.07.2022 18:54

Fujifilm organizuje warsztaty promujące nowego bezlusterkowca firmy - X-T2. Impreza odbędzie się 15 września w Warszawie.

W połowie września,firma Fujifilm organizuje wydarzenie poświęcone najnowszemu bezlusterkowcu z serii X. Podczas imprezy będzie można zobaczyć prezentację zdjęć oraz wziąć udział w warsztatach z modelką prowadzonych przez Jacka Boneckiego. Dodatkowo uczestnicy spotkają się z Tomkiem Sikorą, który zaprezentuje wystawę swojego autorstwa pt. Tribute to Colours.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, aczkolwiek obowiązują zapisy, które zakończą się 11 września. Przez cały czas trwania warsztatów Fujifilm udostępni X-T2 do testowania wraz z innymi modelami serii X, a także szereg obiektywów Fujinon. Ponadto zorganizowany zostanie Instax Corner, gdzie będzie można wypróbować aparaty do fotografii natychmiastowej.

Obraz
© © [Fujifilm](https://www.fujifilm.eu)

Organizatorzy przewidują także konkurs, w którym nagrodą jest Instax mini 8 z dwoma filmami. Bezpłatnie będzie można też skorzystać z pomocy konsultantów firmy Fujifilm oraz dla wszystkich osób, które przyjdą na X-T2 Show z aparatami serii X, dostępna będzie możliwość ogólnego przeglądu, czyszczenia matrycy i aktualizacji oprogramowania.

X-T2 Show, 15 września w godz. 15-21

  • [b]16:00-18:30[/b] – prezentacja zdjęć i warsztat z modelką prowadzony przez Jacka Boneckiego;
  • [b]19:00-21:00[/b] – spotkanie z Tomkiem Sikorą połączone z wystawą zdjęć „Tribute to Colours”
  • [b]Miejsce:[/b] Babka do wynajęcia, ul. Młocińska 5/7, Warszawa
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)