Genialna prezentacja stadionu Machester City. Dron nagrał ją w jednym ujęciu

Genialna prezentacja stadionu Machester City. Dron nagrał ją w jednym ujęciu

Genialna prezentacja stadionu Machester City. Dron nagrał ją w jednym ujęciu
Marcin Watemborski
17.05.2021 12:18, aktualizacja: 17.05.2021 14:20

Już niedługo finał Ligi Mistrzów, w której zmierzą się Manchester City z Chelsea. Pierwsza z drużyn zagrzewa swoich kibiców, prezentując im swój stadion – Etihad. Film został nagrany z największą precyzją i robi niesamowite wrażenie. To trzeba zobaczyć.

Dla przypomnienia – finał Ligi Mistrzów odbędzie się w sobotę, 29 maja 2021 roku o godzinie 21:00 czasu środkowoeuropejskiego na Ataturk Olimpiyad Stadyumu w Stambule, gdzie Machester City zmierzy się z Chelsea. Na początku miesiąca ci pierwsi pokonali Paris Saint-Germain w rewanżu dwumeczu, rozegranym na ich stadionie – Etihad Stadium.

Po to, by uczcić przejście do finału Ligi Mistrzów oraz zdobycie pucharu Premier League po raz piąty w ciągu 9 lat, klub pokazał niesamowity filmik, który podniesie ciśnienie każdemu miłośnikowi piłki nożnej. Za jego realizację odpowiada pilot b, którego twórczość pokazywaliśmy w kontekście doskonałego master shota z przelotem przez kręgielnię.

MUST WATCH! Single Shot Drone Flight! | The Etihad like never before | Premier League Champions

Przelot przez stadion, jak i korytarze, biura czy inne pomieszczenia, wymaga niezwykłej precyzji. Christiensen wykazał się zachwycającymi umiejętnościami i refleksem. Całe, ponad 3,5-minutowe nagranie, zostało zarejestrowane za jednym zamachem, bez żadnych efektów specjalnych ani grafik komputerowych – to czysty obraz z kamerki drona.

To, co zasługuje na szczególną uwagę, to odzwierciedlenie kilku bramek z perspektywy lecącej piłki podczas meczów Premier League. Wraz z odtworzonym głosem komentatora robi to niesamowite wrażenie. Coś wspaniałego!

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)