"GQ" parodiuje okładkę "Vanity Fair" z photoshopową wpadką

"GQ" parodiuje okładkę "Vanity Fair" z photoshopową wpadką
Źródło zdjęć: © © GQ
Monika Homan

18.05.2018 08:15, aktual.: 26.07.2022 18:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pamiętacie wpadkę magazynu Vanity Fair, kiedy na okładce pojawiło się zdjęcie z dodatkową ręką i nogą? Zainspirowani tą wpadką retuszerzy z "GQ" postanowili zrobić swoją wersję.

"GQ" to międzynarodowe pismo lifestyle'owe dla mężczyzn. Raz w roku pojawia się wydanie komediowe. Tym razem na okładce pojawiła się autorska wersja, znanego zdjęcia z "Vanity Fair".

Obraz
© © GQ

Na stronie GQ możecie przeczytać :

GQ chciałby przeprosić Kate McKinnon, Issę Raę i Sarę Silwerman za rażące błędy popełnione w procesie tworzenia okładki naszego numeru komediowego z 2018 roku. Naszym zamiarem było uczcić trzy bardzo zabawne gwiazdy, które są sprytne, spostrzegawcze i buntownicze.

Zdjęcie, na którym pojawiło się kilka dodatkowych kończyn jest parodią wpadki "Vanity Fair", o której było głośno kilka miesięcy temu. Wtedy Reese Witherspoon i Oprah Winfrey dostały od grafików dodatkowe kończyny.

Obraz

"GQ" i "Vanity Fair" podlegają tej samej firmie - Condé Nast. Wydawać by się mogło, że żart nie jest złośliwy, jednak według "New York Post", wydawcy "Vanity Fair" są wściekli, ponieważ ludzie z "GQ" nie ostrzegli ich o parodii wpadki.

  • To tylko magazynowy żart. Wymyśliliśmy to we współpracy z trzema najzabawniejszymi komikami, jakich znamy, więc mam nadzieję, że ludzie będą mieli ubaw - tłumaczy Jim Nelson, redaktor naczelny "GQ".
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)