Gruby Albert na zdjęciach. To najgrubszy niedźwiedź polarny na Alasce

Gruby Albert na zdjęciach. To najgrubszy niedźwiedź polarny na Alasce

Gruby Albert na zdjęciach. To najgrubszy niedźwiedź polarny na Alasce
Źródło zdjęć: © © Ed Boudreau / Carter News via FORUM
Marcin Watemborski
03.01.2022 14:26, aktualizacja: 03.01.2022 15:26

Natura bywa zadziwiająca. Gruby Albert jest tego dobrym przykładem. Ten niedźwiedź polarny jest po prostu ogromny. Jak do tego doszło? Cóż, wychodzi na to, że misiek lubi jeść bardziej niż jego pobratymcy.

Gruby Albert (ang. Fat Albert) został dostrzeżony przez Eda Boudreau, 58-letniego profesjonalnego fotografa dzikiej przyrody. Mężczyzna zobaczył, że nagle zza horyzontu wyłania się powoli wielka kula futra wraz ze swoim pokaźnym brzuchem.

Ed wspomina, że Gruby Albert był znacznie większy niż inne niedźwiedzie. Dodatkowo jego futro było ciemniejsze niż reszty miśków na Alasce. Oprócz tego, że ten osobnik ciągnął ze sobą swój pokaźny brzuch, wydać było, że jest naprawdę umięśniony – niczym harleyowiec z gangu motocyklowego w amerykańskich filmach.

Obraz
© © Ed Boudreau / Carter News via FORUM

Ten niedźwiedź może budzić respekt innych okazów – zwłaszcza jak zawyje. Ed wspomina, że widok potężnego zwierzęcia w rozmiarze XXL naprawdę napawał przerażeniem. Zdecydowanie Gruby Albert nie jest miśkiem, do którego człowiek chce się przytulić. Z drugiej strony, uciekanie przed rozpędzonym gigantem również mogłoby być trudne.

Obraz
© © Ed Boudreau / Carter News via FORUM
  • Slider item
[1/1]

[h4]Wybierz najlepszą technologię roku i wygraj 5 tys. złotych!Wejdź na [url=https://imperatory.wp.pl/strona-glowna]imperatory.wp.pl[/url] i zagłosuj.[/h4]

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (23)