Gwiazdy w towarzystwie siebie sprzed lat. Ciekawy projekt grafika

Gwiazdy w towarzystwie siebie sprzed lat. Ciekawy projekt grafika

Gwiazdy w towarzystwie siebie sprzed lat. Ciekawy projekt grafika
Źródło zdjęć: © © Ard Gelinck / [Instagram](https://www.instagram.com/photo_time_traveling/)
Monika Homan
08.02.2019 13:46, aktualizacja: 08.02.2019 14:46

Zastanawialiście się kiedyś, jak mogłoby wyglądać spotkanie z samym sobą sprzed lat? Holenderski grafik wykorzystuje Photoshopa do tworzenia zdjęć, na których sławni ludzie spotykają młodszych siebie, a efekt jest świetny!

Ard Gelinck, holenderski grafik wykorzystuje Photoshopa do podróży w czasie. Artysta tworzy fotomontaże, które przedstawiają gwiazdy w towarzystwie siebie samych, tylko sprzed lat. Cała sztuka polega na tym, że tworzone przez niego obrazy wcale nie wyglądają na fotomontaże i gdyby nie fakt, że znamy twarze ze zdjęć, trudno byłoby się domyślić, że coś na tych zdjęciach nie gra.

Wśród prac Gelincka możemy zobaczyć na przykład Amy Winehouse w towarzystwie kilkuletniej siebie, Davida Bovie stojącego tuż przy swojej młodszej wersji, która trzyma go za rękę, polaroida z którego uśmiecha się do nas dwóch Freddiech Mercurych, czy Clinta Eastwooda, który wygląda jak ojciec z synem.

Na profilu artysty @photo_time_traveling znajdziecie prawie 240 fotomontaży, które przedstawiają najróżniejsze osoby ze świata showbiznesu i polityki. Zobaczcie, jak się zmienili. Niektórym gwiazdom tak spodobał się ten pomysł, że udostępniały prace Gelincka na swoich profilach.

Zobacz też: Wzdłuż Ściany Wschodniej - wyprawa z północy na południe Polski na pokładzie Škody Kodiaq 4x4
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)