Hilary Duff stanie przed sądem za nazwanie fotografa "zbokiem"? Jest pozew

Hilary Duff stanie przed sądem za nazwanie fotografa "zbokiem"? Jest pozew23.02.2021 11:49
Hilary Duff stanie przed sądem za nazwanie fotografa "zbokiem"? Jest pozew
Źródło zdjęć: © © Getty Images

Wyobraź sobie sytuację: idziesz robić zdjęcia sportowe nowym sprzętem, by go sprawdzić. Pech chce, że trafiasz na syna znanej piosenkarki na boisku, a ta rzuca się na ciebie ze smartfonem, nagrywa filmik i wyzywa cię od "zboków". Co robisz? Ten fotograf postanowił wejść na drogę sądową.

W lutym 2020 roku pisaliśmy o przypadku Darryla Wilkinsa, który stał się ofiarą oszczerstw znanej piosenkarki i aktorki Hilary Duff. Fotograf robił zdjęcia na boisku sportowym niedaleko swojego domu, ponieważ chciał sprawdzić nowy aparat. Pech chciał, że wtedy miała trening drużyna sportowa, w której gra syn celebrytki.

Na Instagramie Hilary Duff wylądował film z nagraniem, w którym piosenkarka atakuje werbalnie fotografa, a ten zaskoczony próbuje się tłumaczyć. Kobieta postanowiła wystawić go na publiczny ostracyzm. Filmik obejrzało ponad 215 000 osób z całego świata. Trzeba dodać, że twarz Darryla Wilkinsa jest tam cały czas widoczna, a podpis pod nagraniem brzmi: "Paparazzi robiący zdjęcia DZIECIOM. Idź "ćwiczyć" swoją fotografię na DOROSŁYCH! Zbok! Prawo musi się zmienić! To prześladowanie dzieci! Obrzydliwe!".

Oprócz wspomnianego filmiku, temat Darryla Wilkinsa został poruszony w popularnym talk show, które prowadzi prezenterka Wendy Williams. Kobieta w swojej wypowiedzi określa zachowanie fotografa jako "przerażające" i sugeruje, że "powinien iść do parku fotografować ptaszki i motylki".

Po całym zajściu Darryl Wilkins postanowił złożyć pozew sądowy za zniesławienie przeciwko Wendy Williams oraz Hilary Duff. Będzie ubiegał się o odszkodowanie. O ile filmik z YouTube The Wendy Williams Show zniknął, tak w mediach społecznościowych piosenkarki wciąż widnieje.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)