Hilary Duff stanie przed sądem za nazwanie fotografa "zbokiem"? Jest pozew

Hilary Duff stanie przed sądem za nazwanie fotografa "zbokiem"? Jest pozew

Hilary Duff stanie przed sądem za nazwanie fotografa "zbokiem"? Jest pozew
Źródło zdjęć: © © Getty Images
Marcin Watemborski
23.02.2021 11:49, aktualizacja: 26.07.2022 14:32

Wyobraź sobie sytuację: idziesz robić zdjęcia sportowe nowym sprzętem, by go sprawdzić. Pech chce, że trafiasz na syna znanej piosenkarki na boisku, a ta rzuca się na ciebie ze smartfonem, nagrywa filmik i wyzywa cię od "zboków". Co robisz? Ten fotograf postanowił wejść na drogę sądową.

W lutym 2020 roku pisaliśmy o przypadku Darryla Wilkinsa, który stał się ofiarą oszczerstw znanej piosenkarki i aktorki Hilary Duff. Fotograf robił zdjęcia na boisku sportowym niedaleko swojego domu, ponieważ chciał sprawdzić nowy aparat. Pech chciał, że wtedy miała trening drużyna sportowa, w której gra syn celebrytki.

Na Instagramie Hilary Duff wylądował film z nagraniem, w którym piosenkarka atakuje werbalnie fotografa, a ten zaskoczony próbuje się tłumaczyć. Kobieta postanowiła wystawić go na publiczny ostracyzm. Filmik obejrzało ponad 215 000 osób z całego świata. Trzeba dodać, że twarz Darryla Wilkinsa jest tam cały czas widoczna, a podpis pod nagraniem brzmi: "Paparazzi robiący zdjęcia DZIECIOM. Idź "ćwiczyć" swoją fotografię na DOROSŁYCH! Zbok! Prawo musi się zmienić! To prześladowanie dzieci! Obrzydliwe!".

Oprócz wspomnianego filmiku, temat Darryla Wilkinsa został poruszony w popularnym talk show, które prowadzi prezenterka Wendy Williams. Kobieta w swojej wypowiedzi określa zachowanie fotografa jako "przerażające" i sugeruje, że "powinien iść do parku fotografować ptaszki i motylki".

Po całym zajściu Darryl Wilkins postanowił złożyć pozew sądowy za zniesławienie przeciwko Wendy Williams oraz Hilary Duff. Będzie ubiegał się o odszkodowanie. O ile filmik z YouTube The Wendy Williams Show zniknął, tak w mediach społecznościowych piosenkarki wciąż widnieje.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)