Hugo Bernard fotografem na ślubie następcy tronu Anglii?

Hugo Bernard fotografem na ślubie następcy tronu Anglii?

Hugo Burnard
Hugo Burnard
Jacek Siwko
21.02.2011 14:02, aktualizacja: 01.08.2022 14:47

Zbliża się ślub brytyjskiego następcy tronu z Kate Middleton. Od dłuższego czasu spekuluje się, który spośród londyńskich fotografów dostanie prestiżowe zlecenie sfotografowania uroczystości jako oficjalny fotograf zatrudniony przez rodzinę królewską.

Jak podaje London Evening Standard, to Hugo Burnard został wybrany oficjalnym fotografem na ślub pary książęcej. Z drugiej strony mamy informacje magazynu Amateur Photographer, w którym napisano, że nie ma w zasadzie oficjalnego stanowiska Pałacu Buckingham w tej sprawie.

Na giełdzie przedślubnej licytacja będzie jeszcze trwać i o tym, kto zostanie wybrany przez Pałac Buckhingham, dowiemy się 29 kwietnia, czyli w dzień uroczystości.

Nie ma chyba lepszej promocji niż realizacja takiego reportażu ślubnego. Oprócz Hugo Burnarda jako kandydatów wymienia się takie nazwiska, jak Mario Testino, który niedawno zrealizował zaręczynowe portrety księcia i Kate Middleton, oraz Mary McCartney (córka jednego z Beatlesów).

Pozostaje czekać na oficjalne stanowisko w tej sprawie. Miejmy nadzieję, że odpowiedzialni za wybór fotografa wiedzą, jak uniknąć wpadki przy wyborze fotografa ślubnego ;).

Źródło: LONDON STANDARD

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)