Interesujący lasek koło Jawora. Wygląda jak zielony pudel w rzepaku

Interesujący lasek koło Jawora. Wygląda jak zielony pudel w rzepaku

Interesujący lasek koło Jawora. Wygląda jak zielony pudel w rzepaku
Źródło zdjęć: © © Jan Ulicki / [Instagram](https://www.instagram.com/ulicki.pl/)
Marcin Watemborski
02.06.2021 11:10, aktualizacja: 02.06.2021 15:50

Jan Ulicki sfotografował dronem bardzo ciekawą formację drzewną. Wygląda ona jak piesek. Jest interesująca, tym bardziej że dookoła zielonego zagajnika są pola rzepaku, który właśnie kwitnie.

To zdjęcie z drona jest gratką dla każdego miłośnika fotografii lotniczej, krajobrazowej oraz psów. Nie da się ukryć, że wygląda jak zielony pudel! Jan Ulicki dostrzegł tę formację w okolicy miejscowości Jawor, koło Legnicy w województwie dolnośląskim. Nie jest on jednak odkrywcą tego ciekawego miejsca. Tę zasługę przypisuje się Jackowi Bańkowskiemu, który trafił na zielonego pudla już w 2019 roku.

Chęć wybrania się pod Jawor i zrobienia ciekawego zdjęcia naszła Jana po tym, gdy na jednej z facebookowych grup poświęconej fotografiom z dronów zobaczył, że dookoła zakwitł już rzepak i stworzył gęsty żółty dywan. Dłużej się nie zastanawiając, Janek spakował drona i wyruszył z Krakowa na fotograficzną przygodę.

Zielony pudel nie jest jego jedyną zdobyczą z Dolnego Śląska. W jego kolekcji zdjęć polskiego krajobrazu jest m.in. "Zagajnik miłości", czyli słynny lasek w kształcie serca. Mieści się on niedaleko Trzebnicy i obecnie również jest otoczony polami rzepaku.

Oba zdjęcia zapadają w pamięć i napełniają pozytywną energią. Więcej kadrów lotniczych znajdziecie na Instagramie Janka Ulickiego.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)