Irix - nowa tajemniczna marka obiektywów już niebawem na rynku

Irix - nowa tajemniczna marka obiektywów już niebawem na rynku

Irix - nowa tajemniczna marka obiektywów już niebawem na rynku
Krzysztof Basel
17.03.2016 11:08, aktualizacja: 26.07.2022 19:09

Do mediów została wczoraj rozesłana krótka wiadomość od nieznanego nadawcy. Już 19 marca mamy przygotować się na premierę nowej marki obiektywów.

Na redakcyjną skrzynkę wczoraj trafił tajemniczy e-mail. Nadawcą jest „The Irix Team", który chce przygotować nas na premierę nowej marki obiektywów Irix.

Jesteśmy podekscytowani, aby podnieść kurtynę i zaprezentować wam coś nowego.

Premiera ma mieć miejsce już 19 marca w czasie targów „The Photograhy Show" w Birmingham w Wielkiej Brytanii. Producent zapewnia, że nowy Irix ma mieć najlepsze własności optyczne łącząc szwajcarską precyzję z koreańską innowacyjnością.

O nowym obiektywie lub obiektywach nie wiemy w zasadzie prawie nic więcej. Nie wiadomo czy będzie to szkło stałoogniskowe czy zoom, szeroki czy portretowy, do którego systemu. Po kształcie odsłonionym na zdjęciu wnioskowałbym raczej stałoogniskowy, szerokokątny i jasny obiektyw. W ostatnim czasie zaprezentowano sporo nowych szkieł do aparatów z serii Sony A7 czy Mikro Cztery Trzecie. Przypuszczam, że nowy Irix to właśnie obiektyw do bezlusterkowców. To wszystko są jednak tylko zwykłe przypuszczenia. Prawda wyjdzie na jaw już za 2 dni. Na Fotoblogii od razu opiszemy nową markę, ale możecie też zajrzeć na stronę www.irixlens.com.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)