Irix - nowa tajemniczna marka obiektywów już niebawem na rynku

Irix - nowa tajemniczna marka obiektywów już niebawem na rynku
Krzysztof Basel

17.03.2016 11:08, aktual.: 26.07.2022 19:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Do mediów została wczoraj rozesłana krótka wiadomość od nieznanego nadawcy. Już 19 marca mamy przygotować się na premierę nowej marki obiektywów.

Na redakcyjną skrzynkę wczoraj trafił tajemniczy e-mail. Nadawcą jest „The Irix Team", który chce przygotować nas na premierę nowej marki obiektywów Irix.

Jesteśmy podekscytowani, aby podnieść kurtynę i zaprezentować wam coś nowego.

Premiera ma mieć miejsce już 19 marca w czasie targów „The Photograhy Show" w Birmingham w Wielkiej Brytanii. Producent zapewnia, że nowy Irix ma mieć najlepsze własności optyczne łącząc szwajcarską precyzję z koreańską innowacyjnością.

O nowym obiektywie lub obiektywach nie wiemy w zasadzie prawie nic więcej. Nie wiadomo czy będzie to szkło stałoogniskowe czy zoom, szeroki czy portretowy, do którego systemu. Po kształcie odsłonionym na zdjęciu wnioskowałbym raczej stałoogniskowy, szerokokątny i jasny obiektyw. W ostatnim czasie zaprezentowano sporo nowych szkieł do aparatów z serii Sony A7 czy Mikro Cztery Trzecie. Przypuszczam, że nowy Irix to właśnie obiektyw do bezlusterkowców. To wszystko są jednak tylko zwykłe przypuszczenia. Prawda wyjdzie na jaw już za 2 dni. Na Fotoblogii od razu opiszemy nową markę, ale możecie też zajrzeć na stronę www.irixlens.com.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)