Jak robić dobre zdjęcia na Instagrama? Chris Hernandez zna się na tym doskonale

Jak robić dobre zdjęcia na Instagrama? Chris Hernandez zna się na tym doskonale
Źródło zdjęć: © © Chris Hernandez / [Instagram](https://www.instagram.com/cnhphotography/)
Marcin Watemborski

17.02.2020 06:01, aktual.: 26.07.2022 15:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Chris Hernandez prowadzi konto na Instagramie, które ma obecnie 182 tysiące obserwujących. W każdym z jego postów zobaczycie, jak powstało dane zdjęcie. Patrząc na efekt końcowy, aż nie chce się wierzyć, że ustawienie wszystkiego było tak proste.

Chris Hernandez jest fotografem z Los Angeles, który specjalizuje się w fotografii portretowej. Jego zdjęcia są dość mocno wyretuszowane, ale przez to przyciągają wzrok wielu obserwujących, co przekłada się na dość sporą ilość obserwujących i zapewne zlecenia. W końcu kto nie chciałby mieć fajnych zdjęć na swoim profilu.

Motto 22-letniego artysty brzmi: ”Świat jest twoim placem zabaw”, wiec bawi się w najlepsze – i to dosłownie. Bez względu na to, w jakim miejscu Chris robi sesję, wyciąga z miejsca 110 proc. jego potencjału. Mogą to być niepozorne krzaki, kilka kwiatków na krzyż albo pozornie nieatrakcyjne fotograficznie miejsce. Efekt jednak wskazuje na bardzo profesjonalne podejście.

Zdjęcia Chrisa są dopracowane w każdym szczególe – kolory, kadr i cała postprodukcja wyglądają naprawdę dobrze i trudno przejść obok tych zdjęć obojętnie. Fotograf stawia na prostotę samej sesji, ale dokłada wszelkich starań, by efekt końcowy zapierał dech w piersi. Bez względu na to, czy jesteście miłośnikami takiej obróbki – przyznacie, że aż chce się zobaczyć więcej obrazków Chrisa.

Kreatywne podejście tego artysty, przypomina mi niejako twórczość Jordiego Koalitika, który robi zdjęcia w oparciu o konkretny pomysł, a sceny, w których robi zdjęcia, są bardzo zwyczajne. Pamiętam, że gdy po raz pierwszy zobaczyłem jego fotografie i zdjęcia zakulisowe, byłem naprawdę zaskoczony tym, jak niewiele potrzeba do zrobienia kadru, który na długo zapadnie w pamięć.

Więcej zdjęć Chrisa znajdziecie na jego Instagramie.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)