Jak robić dobre zdjęcia na Instagrama? Chris Hernandez zna się na tym doskonale

Jak robić dobre zdjęcia na Instagrama? Chris Hernandez zna się na tym doskonale

Jak robić dobre zdjęcia na Instagrama? Chris Hernandez zna się na tym doskonale
Źródło zdjęć: © © Chris Hernandez / [Instagram](https://www.instagram.com/cnhphotography/)
Marcin Watemborski
17.02.2020 06:01, aktualizacja: 26.07.2022 15:00

Chris Hernandez prowadzi konto na Instagramie, które ma obecnie 182 tysiące obserwujących. W każdym z jego postów zobaczycie, jak powstało dane zdjęcie. Patrząc na efekt końcowy, aż nie chce się wierzyć, że ustawienie wszystkiego było tak proste.

Chris Hernandez jest fotografem z Los Angeles, który specjalizuje się w fotografii portretowej. Jego zdjęcia są dość mocno wyretuszowane, ale przez to przyciągają wzrok wielu obserwujących, co przekłada się na dość sporą ilość obserwujących i zapewne zlecenia. W końcu kto nie chciałby mieć fajnych zdjęć na swoim profilu.

Motto 22-letniego artysty brzmi: ”Świat jest twoim placem zabaw”, wiec bawi się w najlepsze – i to dosłownie. Bez względu na to, w jakim miejscu Chris robi sesję, wyciąga z miejsca 110 proc. jego potencjału. Mogą to być niepozorne krzaki, kilka kwiatków na krzyż albo pozornie nieatrakcyjne fotograficznie miejsce. Efekt jednak wskazuje na bardzo profesjonalne podejście.

Zdjęcia Chrisa są dopracowane w każdym szczególe – kolory, kadr i cała postprodukcja wyglądają naprawdę dobrze i trudno przejść obok tych zdjęć obojętnie. Fotograf stawia na prostotę samej sesji, ale dokłada wszelkich starań, by efekt końcowy zapierał dech w piersi. Bez względu na to, czy jesteście miłośnikami takiej obróbki – przyznacie, że aż chce się zobaczyć więcej obrazków Chrisa.

Kreatywne podejście tego artysty, przypomina mi niejako twórczość Jordiego Koalitika, który robi zdjęcia w oparciu o konkretny pomysł, a sceny, w których robi zdjęcia, są bardzo zwyczajne. Pamiętam, że gdy po raz pierwszy zobaczyłem jego fotografie i zdjęcia zakulisowe, byłem naprawdę zaskoczony tym, jak niewiele potrzeba do zrobienia kadru, który na długo zapadnie w pamięć.

Więcej zdjęć Chrisa znajdziecie na jego Instagramie.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)