Jak wyglądałyby gwiazdy, gdyby były puszyste?

Jak wyglądałyby gwiazdy, gdyby były puszyste?
Paweł Ziemiński

15.11.2019 12:58, aktual.: 26.07.2022 15:32

Współczesna kultura promuje zdjęcia kobiet, które są bardzo szczupłe. Przed ostatnie kilkadziesiąt lat utarł się taki ideał urody, choć niektóre gwiazdy miały bardziej krągłą sylwetkę, jak Marilyn Monroe. Youtuberka Sierra Schultzzie postanowiła odtworzyć znane zdjęcia ze sobą w roli głównej, pokazując w ten sposób, że piękne kobiety nie musza być bardzo szczupłe.

Czasy, gdy szczupłe kobiety wiodły prym w branży modowej dobiegł końca. Wiele mediów branżowych pokazuje coraz częściej panie o krąglejszych kształtach, które nie wstydzą się swojego ciała, a są z niego dumne. To przecież normalne!

Sierra Schultzzie podeszła do tematu body positive w dość humorystyczny, ale profesjonalny sposób. Jutuberka opublikowała odtworzone zdjęcia znanych kobiet – zapozowała w takich samych strojach oraz pozach. Czy wyszło to gorzej? Zdecydowanie nie! Jest fajnie, jest energicznie i z ikrą! Brawa dla Sierry!

Recreating Iconic Celebrity Photos

Mimo tego, że kobieta mówi: ”Nie próbuję wyglądać jak te celebrytki”, to jednak tak jest. Chociaz na jej sposób. Głównym założeniem projektu Sierry jest naturalność i pokazanie życia w zgodzie ze sobą oraz dobrego samopoczucia.

W sesjach wzięli udział profesjonaliści: fotograf Tony Moux, filmowiec Ruben Samuel Cortez oraz producentka Skylat Ppollitt. Zobaczycie tutaj przekrój gwiazd – od Marilyn Monroe do Britney Spears. Wyszło naprawdę świetnie!

Więcej zdjęć znajdziecie na Instagramie Sierry.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)