Jak zostać asystentem Davida LaChapelle'a w jedną noc? [wideo]

Cohen i LaChapelle
Cohen i LaChapelle
Jacek Siwko

25.02.2011 13:44, aktual.: 01.08.2022 14:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Aby dostać jedną z najbardziej pożądanych posad, trzeba wyróżnić się czymś niezwykłym. Na niecodzienny pomysł wpadł młody fotograf Danny Cohen, który postanowił ubiegać się o stanowisko asystenta Davida LaChapelle'a.

LaChapelle to fotograf celebryta. Mówi się o jego twórczości, ale też o tym, co się wokół niego dzieje. Przy ogromnej konkurencji nie jest łatwo przebić się na rynku – wie to każdy fotograf, który próbuje swoich sił, szczególnie w świecie mody.

Sposób prezentacji portfolio może mieć decydujące znaczenie. Na nietypowy pomysł wpadł Danny Cohen, który aby zwrócić uwagę LaChapelle'a, stworzył specjalną stronę internetową I Want To Be Your Assistant, a jej analogową wersję zamieścił... na moście! :)

Wybór mostu nie był przypadkowy - wszystko zostało szczegółowo zaplanowane. David LaChapelle miał realizować sesję zdjęciową właśnie w tym miejscu, dlatego ubiegający się o posadę asystenta Cohen w noc poprzedzającą zdjęcia umieścił swój baner tak, że nie sposób było go przeoczyć.

Jak zakończyła się ta historia? Cohen otrzymał propozycję od Davida LaChapella. Kulisy przedsięwzięcia możecie zobaczyć poniżej.

Źródło: PetaPixel

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)