Kotwice Peak Design - sprawdź, jak wymienić je w Polsce

Kotwice Peak Design - sprawdź, jak wymienić je w Polsce

Kotwice Peak Design - sprawdź, jak wymienić je w Polsce
Redakcja Fotoblogia.pl
12.06.2018 07:35, aktualizacja: 26.07.2022 17:59

Polski dystrybutor produktów Peak Design informuje, jak bezpłatnie wymienić wadliwe kotwice Anchor V3, zakupione w Polsce, na nową wersję V4. Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, sprawdźcie, które uchwyty macie.

W czerwcu 2018 firma Peak Design ogłosiła wypuszczenie nowej wersji kotwic Anchor V4. W wersji kotwic V3, wystąpiło 7 przypadków przetarcia linki kotwicy. Wszyscy użytkownicy produktów z Anchor V3 mogą liczyć na otrzymanie bezpłatnego kompletu kotwic Anchor V4.

Jak rozpoznać kotwice w wersji 3?

V1 – gęsty splot, płaski kształt, logo Capture

V2 – gęsty splot, płaski kształt, logo Peak Design

V3 – cieńsza linka, wyprofilowany kształt, logo Peak Design z dwóch stron

V4 – gęsty splot,  wyprofilowany kształt, logo Peak Design z jednej strony

Obraz

Polski dystrybutor informuje, że od 15 czerwca 2018 roku wszystkie, zakupione na terenie Polski, paski zawierające kotwice V3 będą dostarczane z dodatkowym, bezpłatnym zestawem kotwic V4. Po wyczerpaniu aktualnych stanów magazynowych wszystkie paski Peak Design będą seryjnie wyposażone w kotwice V4.

Dzięki ścisłej współpracy polskiego dystrybutora marki Peak Design z centralą, wszystkie podlegające programowi, zakupione na terenie Polski, produkty zawierające kotwice V3 będą aktualizowane w trybie pilnym, za pośrednictwem i na koszt polskiego dystrybutora Peak Design.

Jeśli chcecie wymienić swoje kotwice wystarczy wejść na polską stronę Peak Design, wypełnić formularz zgłoszeniowy i dołączyć dowód zakupu.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)