Jesteśmy na wydarzeniu Sony World Photography Awards!

Jesteśmy na wydarzeniu Sony World Photography Awards!
Źródło zdjęć: © © Tom Dydon / [Worldphoto](https://www.worldphoto.org/sonyworldphotographyawards/winnersgalleries/2016/listing/aboutusgallery#&gid=1&pid=1)
Redakcja Fotoblogia.pl

19.04.2018 10:50, aktual.: 26.07.2022 18:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nasz redaktor, Marcin Watemborski, jest właśnie w Londynie. Poleciał tam specjalnie po to, aby zrelacjonować dla was galę rozdania nagród Sony World Photography Awards.

Skończyło się już spotkanie ze zwycięzcami kategorii profesjonalnych, których oficjalnie poznamy wieczorem. Nie możemy nic zdradzić do godziny 23:00, kiedy nagrody zostaną przyznane na uroczystej gali.

Właśnie odbyło się spotkanie z Candidą Höfer, która w tym roku została odznaczona nagrodą SWPA. Teraz czas na wystawę konkursową, a wieczorem odbędzie się gala rozdania nagród. Relację z tego wydarzenia możecie śledzić na bieżąco na naszym Instagramie i Facebooku.

Obraz

Jeśli chcecie poznać zwycięzców Sony World Photography Awards zapraszamy tuż po 23:00.

Obraz

Organizowany przez World Photography Organisation konkurs fotograficzny Sony World Photography Awards jest najbardziej różnorodną imprezą tego rodzaju na świecie.

Obraz

Celem konkursu Sony World Photography Awards jest stworzenie platformy stymulującej stały rozwój kultury fotograficznej. Służy temu wyróżnianie wielkich osiągnięć w rozwoju fotografii nagrodą za wybitny wkład w fotografię oraz wyszukiwanie i promowanie nowych talentów — wśród zawodowców, amatorów, młodzieży i studentów. Firma Sony z zaangażowaniem wspiera fotografię na całym świecie. Przejawem tego jest nie tylko sam konkurs, lecz także program grantów, w ramach którego wybrani zwycięzcy konkursu studenckiego otrzymują 3500 dolarów, a konkursu profesjonalnego 7000 dolarów na realizację własnych projektów.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)