Już dziś spotkanie z Mikołajem Nowackim we Wrocławiu

Już dziś spotkanie z Mikołajem Nowackim we Wrocławiu

Już dziś spotkanie z Mikołajem Nowackim we Wrocławiu
Olga Drenda
25.10.2012 07:46, aktualizacja: 26.07.2022 20:24

Mikołaj Nowacki jest fotografem VII Photo Agency Mentor Program i autorem głośnych fotoreportaży. Dziś będzie gościem wrocławskiej księgarni Tajne Komplety.

[solr id="fotoblogia-pl-60554" excerpt="0" image="0" words="20" _url="http://olga.drenda.fotoblogia.pl/2040,pudelka-pelne-historii-rozmowa-z-chrisem-niedenthalem" _mphoto="moskwamale-60554-247x168-19531cd.jpg"][/solr][block src="solr" position="inside"]2289[/block]

Czytelnicy Fotoblogii pamiętają zapewne głośno dyskutowany fotoreportaż Mikołaja Nowackiego, w którym fotograf zmierzył się z tematem odchodzenia bliskiej osoby. Zarówno o tym reportażu, jak i o cyklu „Odra”, w którym fotograf przedstawia swoją osobistą podróż wzdłuż rzeki, będzie można posłuchać i porozmawiać we wrocławskich Tajnych Kompletach. Spotkanie odbędzie się już dzisiaj – 25 października o 18:30. Podczas spotkania autorskiego zaprezentowane zostaną nie pokazywane wcześniej fotografie Nowackiego, zaplanowana jest również rozmowa z fotografem.

Mikołaj Nowacki urodził się w 1972 roku we Wrocławiu. Jest absolwentem prawa, który w czasie pracy nad doktoratem zdecydował się na zmianę kursu i zawodowo zajął się fotografią. Pracował jako fotoreporter dla “Gazety Wyborczej” i “Polska The Times”, publikował w “National Geographic Polska” i polskiej edycji “Newsweeka”. Obecnie jest freelancerem i stałym współpracownikiem polskiej edycji "National Geographic Traveler". Swoje zdjęcia regularnie publikuje również w polskim wydaniu magazynu "National Geographic".

Obraz

Organizatorem spotkania jest Fotografia w Multimediach - specjalność fotograficzna na Dolnośląskiej Szkole Wyższej.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)