Konkurs fotograficzny "Polska nieznana"

Konkurs fotograficzny "Polska nieznana"

Konkurs fotograficzny "Polska nieznana"
Ola Błażowska
14.07.2010 07:11, aktualizacja: 01.08.2022 15:13

Wygląda na to, że okres wakacyjny przyniósł nam wysyp konkursów fotograficznych. Podczas urlopowych podróży powstaje często masa zdjęć, niektóre z nich z pewnością nadają się do zaprezentowania szerszej publiczności. Tym razem konkurs organizuje PTTK oraz Fundacja Współpracy Polsko-Niemieckiej. Tematem imprezy jest "Polska nieznana", a nagrodą... prezentacja prac w Berlinie!

Zamierzeniem konkursu jest pokazanie najpiękniejszych miejsc i celów wycieczkowych w Polsce związanych z historią i kulturą kraju oraz z relacjami polsko-niemieckimi. Miejsca te zostały wyszczególnione na długiej liście i zawierają konkretne punkty w 16 miastach Polski (od Szczecina po Lublin), a także placówek PTTK.

Warunki uczestnictwa:

Na konkurs należy przesyłać prace prezentujące dowolnie wybrane obiekty wyszczególnione w załączniku nr 1 (spis obiektów). Forma wypowiedzi fotograficznej to fotografia tradycyjna i cyfrowa w formie powiększeń z załączonymi tymi samymi zdjęciami na nośnikach CD lub DVD. Warunki techniczne obu form wypowiedzi muszą być zgodne ze wskazaniami zawartymi w załączniku nr 2 (regulamin konkursu).

Nagrody:

Wyróżnione prace zostaną zaprezentowane na specjalnie w tym celu zorganizowanych wystawach fotograficznych w Polsce i w Niemczech. Zwycięzcy konkursu zostaną zaproszeni na otwarcie jednej z wystaw połączone z pobytem turystycznym w mieście, w którym będzie się ona odbywać. W przypadku polskich uczestników konkursu będzie to Berlin, a w przypadku niemieckich uczestników ? Warszawa.

Termin końcowy przyjmowania prac:

15 września 2010 r.

Prosimy Państwa o przesyłanie prac na adres: Centrum Fotografii Krajoznawczej PTTK,

ul. Wigury 12a, 90-301 Łódź, Polska

Regulamin oraz wszystkie informacje na temat konkursu znajdziecie na stronie organizatora.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)