Krótki film w klimacie ”Stranger Things” o przeklętym Polaroidzie zjeży wam włos na głowie

Krótki film w klimacie ”Stranger Things” o przeklętym Polaroidzie zjeży wam włos na głowie
Marcin Watemborski

09.11.2017 08:54, aktual.: 26.07.2022 18:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nowy sezon ”Stranger Things” podbija serca kolejnych widzów. Tymczasem okazuje się, że jest to również ogromna dawka inspiracji dla innych fotografów i filmowców. Zobaczcie krótki filmik Joeya Greene’a, który zdecydowanie wie, o co chodzi w tym temacie.

Od kiedy firma Polaroid jest w rękach Wiaczesława Smołokowskiego, czyli jednego z najbogatszych Polaków, zaczyna ponownie dobrze prosperować. Niedawno zobaczyliśmy nowy aparat – Polaroid OneStep 2, a zapowiedziane są kolejne nowości. Zanim je zobaczymy, przypomnijmy sobie stare dobre Polaroidy.

Filmowiec Joey Greene postanowił wykorzystać pierwszą wersję Polaroida OneStep do swojego króciutkiego filmu w klimacie ”Stranger Things”. Niektórzy myśleli, że jest to reklama Polaroida, wypuszczona specjalnie na Halloween, ale nic z tych rzeczy! To czysta inwencja twórcza artysty.

Krótka fabuła jest dość oczywista, ale satysfakcjonująca dla każdego miłośnika aparatów – po przeprowadzce główny bohater otwiera jedno z pudeł i znajduje w nim Polaroida w całkiem dobrym stanie. O dziwo aparat działa. To, co pojawia się na zdjęciu wzbudza ciekawość bohatera, która ciągnie go do zguby.

Co zobaczył? Co stało się dalej? Dowiedzcie się sami, tylko uważajcie, by nie rozlać kawy.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)