Kubek na kawę Canona w sprzedaży od połowy kwietnia!

Kubek na kawę Canona w sprzedaży od połowy kwietnia!

Kubek na kawę Canona w sprzedaży od połowy kwietnia!
Kubek na kawę Canona w sprzedaży od połowy kwietnia!
Krzysztof Basel
10.03.2010 19:49, aktualizacja: 01.08.2022 15:26

Słynne kubki (termosy?) na kawę Canon 70-200 mm f/4 będzie w sprzedaży od 16 kwietnia za 29,90 dolarów. Już teraz można składać na nie zamówienia.

Przez ostatnie dni Internet opanowała mania genialnych zamykanych kubków wyglądających, jak słynne szare obiektywy z serii ?L? Canona. Gadżet był rozdawany na Zimowej Olimpiadzie w Kanadzie przez lokalny oddział Canona. 8 marca pisaliśmy, że pewien fotograf z Kanady kupił 2 egzemplarze kubków  w lokalnym sklepie. Przedstawiciele sklepu twierdzili, że szary termos trafi niebawem do sklepów. Nie pomylili się.

Canon EF Lens Travel Mug

Kubek wyglądający niczym obiektyw Canon 70-200 mm f/4 można już zamawiać na stronie sklepu Vistek z Kanady. Gadżet będzie dostępny dopiero 16 kwietnia, ale warto czekać. Wygląda na to, że dostępna jest wysyłka do Polski, ale nie jestem w stanie powiedzieć Wam ile może to kosztować. Przypuszczam, że drugie tyle, co sam kubek.

Jednocześnie ten świetny i użyteczny gadżet jest dodawany do każdego zakupu powyżej 200 dolarów kanadyjskich w sklepie internetowym Canona w Kanadzie. Oferta trwa do 23 marca lub wyczerpania zapasów. Jeśli zamierzacie sprowadzać sprzęt tej marki z Kanady to chyba jest ku temu najlepszy moment.

Gdyby szary termos był dla Was za duży to polecam mniejszy kubek imitujący szkło 24-105 f/4 do kupienia na eBay za 29,90 dolara.

Źródło: Petapixel

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)