Kup lampę Quadralite Reporter 360 TTL, a softbox dostaniesz za 1 zł

Kup lampę Quadralite Reporter 360 TTL, a softbox dostaniesz za 1 zł

Kup lampę Quadralite Reporter 360 TTL, a softbox dostaniesz  za 1 zł
Źródło zdjęć: © © JK
Quadralite
18.10.2016 15:02, aktualizacja: 26.07.2022 18:48

Marka Quadralite rozpoczyna promocję, w której do każdej zakupionej lampy Quadralite Reporter 360 TTL zostaje dodany wielofunkcyjny softbox Quadralite Reporter Octa Softbox za 1 zł.

Od teraz, do każdej lampy Reporter 360 TTL producent dołącza składany softbox oktagonalny – Quadralite Reporter Octa Softbox, za złotówkę. Jego wyjątkowa konstrukcja sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem do fotografii mobilnej. Składany do niewielkich rozmiarów, o niskiej wadze ok. 410 g, wielofunkcyjny: może posłużyć jako srebrna parasolka, beauty dish albo softbox.

Obraz

Quadralite Repoerter 360 TTL

Quadralite Reporter 360 TTL to mocna (360 Ws), przenośna lampa błyskowa, w pełni współpracująca z radiowym systemem sterowania Quadralite Navigator X. Dzięki zastosowaniu automatyki TTL pozwala na szybką i wygodną pracę ze światłem błyskowym nawet w gwałtownie zmieniających się warunkach oświetleniowych.

Najważniejsze cechy:

  • []kompatybilna z aparatami marki Canon i Nikon (korekta ekspozycji światła błyskowego, synchronizacja z krótkimi czasami otwarcia migawki HSS, synchronizacja na pierwszą lub drugą kurtynę migawki, itd.),[]wbudowany odbiornik radiowy 2.4 GHz do systemu zdalnego sterowania i wyzwalania Quadralite Navigator X,[]maksymalna moc błysku wynosząca aż 360Ws/GN80 (100ISO),[]akumulator zapewniający nawet do 450 błysków pełną mocą oraz krótki czas ładowania (0.05 – 4.5 s),[]szeroka regulacja energii błysku w zakresie 7 przysłon (7 EV) w 22 krokach (1/1 – 1/128) co 1/3 EV,[]krótki czas błysku 1/10000 s (t0.5 – przy minimalnej mocy), stabilna temperatura barwowa (5600K±200 K).

To kompletne narzędzie, które charakteryzuje się wydajnym akumulatorem, bezprzewodowym zdalnym sterowaniem oraz możliwością zastosowania szerokiej gamy modyfikatorów światła. Jest to lampa od 5 do 7 razy mocniejsza od typowych lamp typu speedlite, przy jednoczesnym zachowaniu podobnych rozmiarów i masy.

Obraz

Quadralite Reporter octa softbox

Wielofunkcyjny i składany ośmiokątny softbox współpracuje z lampami Reporter. Charakteryzuje się przemyślaną konstrukcją, pozwalającą wykorzystać funkcjonalność sprzętu na wiele sposobów. Czasza softboxu może spełniać funkcję tradycyjnej, srebrnej parasolki odbijającej, dzięki czemu pozwala oświetlić szeroki plan zdjęciowy.

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
[1/4]

Wystarczy jednak zamocować w niej odbłyśnik, aby przekształcić ją w mały beauty dish, który doskonale sprawdzi się w fotografii produktowej i portretowej. Natomiast zamontowanie dyfuzora daje nam ośmiokątny softbox. Może być wykorzystywany również z tekstylnym plastrem miodu, który zawęża i kierunkuje wiązkę światła. Wszystkie wymienione akcesoria tworzą lekki (410 g) i kompaktowy zestaw oświetleniowy, który bez problemu można zmieścić w torbie lub plecaku i wykorzystać w plenerze.

Najważniejsze cechy:

  • []może pełnić rolę parasolki, softboxu oraz beauty dish'a,[]lekka i kompaktowa konstrukcja,[]szybki montaż i demontaż,[]średnica czaszy: 48 cm, waga: 410 g (czasza + reflektor + dyfuzor + grid).

Więcej informacji dostępne na stronie quadralite.pl.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)