Lightroom Masterclass – podstawy programu w 30 minut za darmo

Lightroom Masterclass – podstawy programu w 30 minut za darmo10.05.2019 11:41
Lightroom Masterclass – podstawy programu w 30 minut za darmo
Sara Weber

Chcecie nauczyć się obsługi programu Adobe Lightroom od podstaw, a większość tutoriali w sieci jest dla osób, które już go znają? Lightroom Masterclass to rozwiązanie tego problemu. Wystarczy poświęcić 30 minut, by zgłębić tajniki jego obsługi i wkroczyć w świat obróbki zdjęć.

Lightroom jest pełen opcji, pozwalających uzyskać wspaniałe efekty. Co więcej, za pomocą różnych kombinacji skrótów klawiszowych można szybko wykonać obróbkę zdjęcia. Tutoriali, które pokazuje takie opcje, jest mnóstwo w sieci, ale żeby je zrozumieć i umiejętnie zastosować, trzeba mieć solidne podstawy obsługi programu. Materiał Lightroom Masterclass je gwarantuje.

Learn Lightroom in Under 30 Minutes! MASTERCLASS

Gdzie go znaleźć?

Nowy wideoporadnik Lightroom Masterclass jest darmowy i uczy obsługi programu Lightroom od podstaw. To filmowe kompendium wiedzy przygotował kanał Mango Street. Wyjaśnia wszystkie podstawowe kroki, jakie trzeba wykonać, by zacząć obróbkę zdjęć w programie Lightroom.

Przez ostatnie lata stworzyliśmy wiele poradników pokazujących różne możliwości Lightrooma, ale w tym tutorialu wracamy do początków. Masz zerowe doświadczenie z tym programem? Pokażemy Ci, co powinieneś zrobić, by obrabiać zdjęcia w taki sposób, jaki chcesz. Zgłębiamy wszystko, co nowy użytkownik musi wiedzieć, aby rozpocząć pracę z Lightroomem.

Prosto i przejrzyście o Lightroomie

Rachel Gulotta i Daniel Inskeep z kanału Mango Street mają już na swoim koncie wideoporadniki, które przekazują wiedzę w przystępny sposób. Tak jest i tym razem. W ciągu 30 minut wyjaśniają wszystko, co najważniejsze: od uruchomienia programu, tworzenie katalogów zdjęć, stosowanie panela "Develop" i "Library". Pokazują także najważniejsze narzędzia zakładki Basic, edycję kolorów i detali podając szczegółowe informacje, bardzo ważne podczas obróbki zdjęć.

Na końcu materiału przekazują wiedzę o efektywnym eksporcie. To wszystkie informacje to podstawa, by zacząć pracę z Lightroomem. Po obejrzeniu materiału warto jeszcze zajrzeć na kanał Mango Street, na którym jest dużo materiałów wideo dotyczących obsługi programów Photoshop i Lightroom.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)