London Fashion Week: Blogerzy oszukali miłośników mody stylizując babcię

London Fashion Week: Blogerzy oszukali miłośników mody stylizując babcię

London Fashion Week: Blogerzy oszukali miłośników mody stylizując babcię
Źródło zdjęć: © © [Elicia Verde](https://www.instagram.com/eliciaverde/)
Marcin Watemborski
06.03.2020 13:17, aktualizacja: 26.07.2022 14:58

Uwielbiam takie akcje. Blogerzy Zac i Jay po raz kolejny oszukali "fashionistów" na Londyńskim Tygodniu Mody. Tym razem wystylizowali babcię, która zawładnęła sercami wszystkich. Nie mogła się opędzić od fotografów.

Zac i Jay uwielbiają robić sobie żarty z ludzi. Tegorocznym celem blogerów był London Fasion Week. Ich pomocniczką została 78-letnia Elizabeth, którą mężczyźni postanowili wystylizować w absurdalny sposób i zrobić z niej gwiazdę.

Elicia Verde, bo tak nazwali Elizabeth Zac i Jay, była przedstawiana jako modelka i światowa osobistość, którą znają wszyscy. Kobieta była ubrana naprawdę ekstrawagancko. W jej stylizacji nie zabrakło foliowych wypełniaczy do przesyłek, odgrywających rolę kołnierza i wielu zielonych elementów. Pod parasolką z pandą (przypominającą logo WWF) i w wąskich okularach przeciwsłonecznych kobieta przyciągała wzrok wszystkich miłośników mody.

We Made a Grandma a FAKE MODEL at Fashion Week (Featured in Vogue)

Niewiele czasu było potrzebne na to, by Elicia Verde przyciągnęła do siebie fotografów ulicznej mody. Jako swoje inspiracje podawała: las, deszcz i tosty z dżemem. Oczywiście taka gwiazda nie mogła poruszać się po Fashion Weeku sama – towarzyszyli jej dwaj młodzi mężczyźni, odgrywający rolę jej ochroniarzy.

Co ciekawe, na cały żart złapał się również Phil Oh, fotograf portalu Vogue.com. Portret Elicii Verde trafił do zestawienia najlepszych stylizacji na London Fashion Week pod numerem 81. Całe wydarzenie pokazuje, jak łatwo oszukać środowisko "fashionistów". Wystarczy być ekstrawaganckim i odważny, bo przecież chodzi o siłę wyrazu swojego ”ja” za pośrednictwem ubioru.

To nie pierwsza taka akcja. W zeszłym roku Zac i Jay zaczęli swoja przygodę z kpieniem ze znawców mody. Wtedy ich fikcyjny bohater Max Fosh stał się Maximillianem Bicharestem z Bukaresztu. 16-letnia "gwiazda modelingu" nie została przez nikogo sprawdzona, a Instagram aż płonął od relacji. Chłopak pojawił się nawet na Instastory znanej reżyserki Jessiki Anne Woodley.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)