Luna Display zamieni twojego iPada w tablet graficzny na Windowsie

Luna Display zamieni twojego iPada w tablet graficzny na Windowsie
02.10.2020 06:59
iPad podłączony do MacBooka przez Luna Display.
iPad podłączony do MacBooka przez Luna Display.

Luna Display jest odpowiedzią na pytanie, które zadawało sobie wielu retuszerów i grafików: "Dlaczego nie można bez problemu podłączyć iPada do komputera i wykorzystać go jako tabletu?". Teraz będzie dostępne nie tylko do Maków, ale również pecetów z Windowsem.

Luna Display jest rozwiązaniem firmy Astropad opartym na przekaźniku, odbiorniku i specjalnym oprogramowaniu, które w pierwotnej wersji pozwalało bezprzewodowo zmienić iPada w drugi ekran do komputerów Apple, zachowując przy tym jego właściwości. Użytkownik mógł wykorzystywać ekran dotykowy, pracować piórkiem Apple Pencil, a na ekranie wyświetlany był pożądany widok, np. ekran roboczy Adobe Photoshop.

Podobnie jak wersja na komputery Apple, pecetowe urządzenie pozwoli na łączność przez Wi-Fi lub po kablu USB oraz reagowanie na akcje bez opóźnienia. Czas reakcji wynosi zaledwie 16 ms. Oprócz wsparcia gestów dotykowych, Luna Display współpracuje z klawiaturą. Wersja na komputery z Windowsem będzie dostępna w wariantach z kablem USB-C lub HDMI.

420697292727978043

Projekt nowej wersji Luny zadebiutował na Kickstarterze z celem 30 000 dolarów, ale zebrał znacznie więcej – ponad 133 000 dolarów! Twórcy rozwiązania planują ukończyć prace na początku 2021 roku i zacząć dostawy w maju. Cena urządzenia z oprogramowaniem to 80 dolarów (ok. 310 zł), a dla wspierających 50 (ok. 200 zł).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)