Maciej Nabrdalik w prestiżowym programie VII Network

Maciej Nabrdalik w prestiżowym programie VII Network

Maciej Nabrdalik w prestiżowym programie VII Network
Maciej Nabrdalik w prestiżowym programie VII Network
Krzysztof Basel
23.06.2010 13:20, aktualizacja: 01.08.2022 15:15

Polski fotograf Maciej Nabrdalik wraz z kilkoma innymi twórcami weźmie udział w programie francuskiej agencji fotograficznej VII Network. To wielkie wyróżnienie - gratulujemy!

Nabrdalik wśród najlepszych

W marcu pisałem, że legendarne agencje fotograficzne Magnum Photos oraz VII Photo poszukują współpracowników. Czas zgłaszania swoich kandydatur oraz zdjęć minął w maju. Pełnoprawni członkowie agencji zebrali się niedawno i ustalili, kogo przyjmą.

Jury zdecydowało, że z programu VII Mentor do VII Network zostaną zakwalifikowani: Maciej Nabrdalik, Adam Ferguson oraz Benedicte Kurzen. Do programu dołączyło również dwóch nowych fotografów: Andrea Bruce i Tomas van Houtryve.

VII zaprosiło także pięciu nowych fototgrafów do programu VII Mentor: Tanyth Berkeley, Giovanni Cocco, Peter DiCampo, Ilana Panich-Linsman and Erin Trieb. Twórcy będą rozwijać się pod okiem Christophera Morrias, Franco Pagetti, Johna Stanmeyera, Stephanie Sinclaira oraz Gary Knighta. Trzeba przyznać, że jest to doborowe towarzystwo.

Prace Macieja Nabrdalika znajdziecie na jego prywatnej stronie oraz w odpowiednim dziale na witrynie VII Network.

VII Network i Mentor Program

VII Photo to legendarna już agencji fotograficzna. Jej nazwa VII Photo , czyli siedem, wzięła się od siedmiu fotografów, którzy założyli agencję w 2001 r. Trzy lata później VII poszerzyła się o kilka kolejnych nazwisk. Obecnie w jej gronie znajdują się takie sławy fotografii, jak James Nachtwey, Christopher Morris, Antonin Kratochvil czy Marcus Bleasdale.

Fotografowie, którzy nie zakwalifikują się do agencji mogą spróbować swoich sił w programie VII Network. Prace wybranych twórców z programu trafią do kolekcji VII Photo. Z kolei VII Mentor to program dla młodych fotografów. Co pewien czas fotografowie agencji wybierają sobie kandydata, któremu pomagają przygotować się do profesjonalnej kariery.

Źródło: VII PhotoFotopolis

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)