Magiczna Nowa Zelandia pochłonie cię bez końca. Musisz zobaczyć ten film

Magiczna Nowa Zelandia pochłonie cię bez końca. Musisz zobaczyć ten film

Magiczna Nowa Zelandia pochłonie cię bez końca. Musisz zobaczyć ten film
Marcin Watemborski
08.05.2021 09:29, aktualizacja: 08.05.2021 11:29

Nowa Zelandia to niesamowita kraina. Krajobrazy tego miejsca zapierają dech w piersi – tym bardziej, gdy są dobrze ukazane. Każdy miłośnik podróży musi zobaczyć nagranie autorstwa Michaela Shainbluma. To czysta sztuka.

Film poklatkowy autorstwa Michaela Shainbluma przedstawia zachwycające piękno Nowej Zelandii. Realizacja materiału w rozdzielczości 8K wymagała od artysty wykonania ponad 50 000 klatek i umiejętnego złożenia ich w całość. Jeśli chodzi o technikalia – Shainblum nie przywiązuje do nich uwagi – nagrywa tym, co ma pod ręką.

Nowa Zelandia ma do zaoferowania przepiękne widoki. Każdy miłośnik natury i dzikiej przyrody znajdzie tam coś dla siebie. Jednak jedną z głównych atrakcji jest bogata kultura tego miejsca. Turyści są przeważnie zachwyceni pokazami maoryskich tańców oraz poznawaniem sposobu życia rdzennych mieszkańców wysp. Oczywiście nie brakuje miłośników "Władcy Pierścieni", którzy podążają szlakiem miejsc wykorzystanych w do nakręcenia adaptacji filmowej trylogii Tolkiena.

NEW ZEALAND | 8K UHD

Co ciekawe, Nowa Zelandia jest państwem, które jest najbardziej oddalone od Polski. Leży bardzo blisko antypodów naszego kraju, to znaczy, że znajduje się niemal dokładnie po drugiej stronie globu.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)