Mały wieloryb tuli się do matki. Te zdjęcia naprawdę rozczulają

Mały wieloryb tuli się do matki. Te zdjęcia naprawdę rozczulają31.12.2021 14:04
Mały wieloryb tuli się do matki. Te zdjęcia naprawdę rozczulają
Źródło zdjęć: © © Jasmine Carey / Carter News via FORUM

W świecie zwierząt okazywanie sobie uczuć między matką, a dzieckiem jest normalnie. Podobnie jak u ludzi, inne stworzenia również uwielbiają się tulić, by poczuć ciepło i bezpieczeństwo. Na tych zdjęciach autorstwa Jasmine Carey zobaczymy cielę walenia tulące się do matki.

Autorką niesamowitych zdjęć jest Jasmine Carey z Australii. Kobieta ujęła matkę oraz cielę podczas przeuroczego rytuału. Nie tylko zobaczymy tutaj, jak zwierzęta zacieśniają między sobą więzi rodzinne, ale również coś innego.

Scena ujęta w okolicy Vava'u, na wodach Królestwa Tonga (Polinezja) pokazuje, jak mały wieloryb podpływa i opada delikatnie na głowę matki. Ta wypycha go ku górze, by uczył się regularnie nabierać powietrza. Dzięki temu, będzie mógł w przyszłości odbywać długie sesje nurkowania i doskonale będzie wiedział, kiedy się wynurzyć i wziąć oddech.

420585309810808648
Źródło zdjęć: © © Jasmine Carey / Carter News via FORUM

Jak w przypadku niemal wszystkich zwierząt, młode wykorzystuje czas nauki również na czułości. Cielę delikatnie ociera się ciałem o pysk matki, by pokazać swoją miłość. Zdjęcia zostały wykonane lustrzanką cyfrową Canon EOS 5D Mark IV w specjalnej obudowie podwodnej.

420585309810939720
Źródło zdjęć: © © Jasmine Carey / Carter News via FORUM
  • Slider item
[1/1]

[h4]Wybierz najlepszą technologię roku i wygraj 5 tys. złotych!Wejdź na [url=https://imperatory.wp.pl/strona-glowna]imperatory.wp.pl[/url] i zagłosuj.[/h4]

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)