Mały wieloryb tuli się do matki. Te zdjęcia naprawdę rozczulają

Mały wieloryb tuli się do matki. Te zdjęcia naprawdę rozczulają

Mały wieloryb tuli się do matki. Te zdjęcia naprawdę rozczulają
Źródło zdjęć: © © Jasmine Carey / Carter News via FORUM
Marcin Watemborski
31.12.2021 14:04, aktualizacja: 31.12.2021 15:04

W świecie zwierząt okazywanie sobie uczuć między matką, a dzieckiem jest normalnie. Podobnie jak u ludzi, inne stworzenia również uwielbiają się tulić, by poczuć ciepło i bezpieczeństwo. Na tych zdjęciach autorstwa Jasmine Carey zobaczymy cielę walenia tulące się do matki.

Autorką niesamowitych zdjęć jest Jasmine Carey z Australii. Kobieta ujęła matkę oraz cielę podczas przeuroczego rytuału. Nie tylko zobaczymy tutaj, jak zwierzęta zacieśniają między sobą więzi rodzinne, ale również coś innego.

Scena ujęta w okolicy Vava'u, na wodach Królestwa Tonga (Polinezja) pokazuje, jak mały wieloryb podpływa i opada delikatnie na głowę matki. Ta wypycha go ku górze, by uczył się regularnie nabierać powietrza. Dzięki temu, będzie mógł w przyszłości odbywać długie sesje nurkowania i doskonale będzie wiedział, kiedy się wynurzyć i wziąć oddech.

Obraz
© © Jasmine Carey / Carter News via FORUM

Jak w przypadku niemal wszystkich zwierząt, młode wykorzystuje czas nauki również na czułości. Cielę delikatnie ociera się ciałem o pysk matki, by pokazać swoją miłość. Zdjęcia zostały wykonane lustrzanką cyfrową Canon EOS 5D Mark IV w specjalnej obudowie podwodnej.

Obraz
© © Jasmine Carey / Carter News via FORUM
  • Slider item
[1/1]

[h4]Wybierz najlepszą technologię roku i wygraj 5 tys. złotych!Wejdź na [url=https://imperatory.wp.pl/strona-glowna]imperatory.wp.pl[/url] i zagłosuj.[/h4]

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)