Masz kota? Na pewno możesz się utożsamiać z tymi zdjęciami

Masz kota? Na pewno możesz się utożsamiać z tymi zdjęciami
Marcin Watemborski

07.08.2021 10:47, aktual.: 08.08.2021 10:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Koty rządzą światem i nie ma co do tego wątpliwości. Każdy, kto ma czteronożnego, futrzastego przyjaciela wie doskonale, że można się po nim spodziewać wszystkiego. To, za co kochamy koty, to m.in. ich dziwne zawieszanie się, minki czy absolutnie przypadkowe reakcje na różne przedmioty. Z resztą – wystarczy rzucić okiem na te zdjęcia, by zrozumieć.

Uwielbiamy koty i nie zamierzamy się z tym kryć! Nie ukrywamy też, że są one często obiektem naszych fotograficznych testów. Dzięki funkcjom takim jak Animal Eye AF nie musimy się przejmować nietrafioną ostrością, bo aparaty robią wszystko za nas. Gdyby nie to, mogłoby się nie udać ująć tak cudownych zachowań, jak te zaprezentowane poniżej.

Z drugiej strony jednak, większość tych zdjęć jest wykonana smartfonami, co pokazuje, że fotografia mobilna wygrywa z aparatami kompaktowymi. W końcu najlepszy aparat to ten, który masz w kieszeni. Zbiór zdjęć zwierząt, którzy tu widzicie, pochodzi ze specjalnej grupy na międzynarodowym forum Reddit, poświęconej domowym pupilom zachowującym się niemądrze – delikatnie mówiąc.

Obraz

Mimo tego, że koty są bardzo inteligentnymi stworzeniami (wg niektórych biegle władają ironią i potrafią knuć!), zdarza się, że absolutnie odejmuje im rozum. To jeden z powodów, dla którego ubóstwiamy te futrzaki. Ich głupie minki i dziwne zachowania niejednokrotnie poprawiają nam humor. A nie ma nic tak ważnego, jak dobre samopoczucie.

Więcej zdjęć znajdziecie na Reddicie.

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz

Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej FYPM.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)