Miejsce do sfotografowania. Dzielnica Filmowa to pomysł na weekendową sesję

Teren Dzielnicy Filmowej
Teren Dzielnicy Filmowej
Źródło zdjęć: © Dzielnica Filmowa
Karolina Kowasz

17.10.2021 14:17, aktual.: 17.10.2021 18:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Szukając miejsca w którym moglibyśmy zrobić wyjątkowe zdjęcia, często brakuje nam ciekawego pomysłu. W takiej sytuacji warto wybrać się w zupełnie nowe miejsce, które dotychczas nie przyszłoby nam do głowy.

Przykładem takiego miejsca może być Dzielnica Filmowa w Zalesiu Górnym pod Warszawą. Polecana jest nie tylko jako rozrywka dla dzieci, ale świetny punkt do zrobienia ciekawych fotografii. Fotografów może zainteresować ze względu na mnogość nietypowych rekwizytów, które mogą posłużyć w sesjach wszelkiego rodzaju. Wystarczy spojrzeć na poniższe zdjęcia samolotów, znajdujących się na terenie parku.

Dzielnica Filmowa, jak nazywa się to specyficzne miejsce, jest parkiem tematycznym położonym w otulinie parku krajobrazowego. Na jego terenie znajduje się kolekcja ponad maszyn z filmów oraz bajek, motocykle filmowe, roboty. Każdy z tych rekwizytów może zostać wykorzystany do wykonania zdjęcia.

Samoloty to jednak nie wszystko, co znalazło się w Dzielnicy Filmowej. Na jej terenie można odszukać bardzo dużo samochodów rekwizytów, które świetnie sprawdzą się w kretywnej fotografii. Może to być również interesujący pomysł na nietypową sesję ślubną w filmowych klimatach. Jedyne, czego potrzebuje fotograf w takim miejscu, to sprzęt i odrobina kretywności.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)