Ten film pokazuje mistrzostwo w lataniu dronem i łamaniu przepisów

Ten film pokazuje mistrzostwo w lataniu dronem i łamaniu przepisów
Marcin Falana

26.09.2017 11:31, aktual.: 26.07.2022 18:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Drony zdecydowanie poszerzyły możliwości filmowania z dotychczas nieznanych perspektyw. Jednak takie ujęcia, jakie wykonał Paul Nurkkaka w swoim filmiku latając wewnątrz i na zewnątrz jadącego pociągu, nie zdarzają się często nawet w filmach akcji.

Jeżeli śledzicie wiadomości ze świata dronów, to pewnie już widzieliście niesamowity filmik nakręcony przez Paula Nurkkaka, który prezentuje prawdziwe mistrzostwo w opanowaniu swojej maszyny. Nie jest to jednak zwyczajny dron. Nurkkaka wykorzystał urządzenie, które sam zbudował i wyposażył w kamerkę GoPro Hero5 Session. Poza tym sterował dronem używając specjalnych gogli FPV (First Person View).

Flight of the Year // Trains, Bridges, Rapids, Mountains, Sunset, Gapping, Perching, Powerlooping

Filmik podbił internet i wzbudził skrajne emocje. Z jednej strony ludzie podziwiają pilota i jego kunszt latania. Jego film w serwisie YouTube zanotował już prawie milion odwiedzin, mimo że został umieszczony tam zaledwie kilka dni temu. Z drugiej strony Nurkkaka złamał zasady, prawo, zrobił coś nielegalnego i umieścił nagranie tego w internecie. My w żaden sposób tego nie pochwalamy i nie zachęcamy was do takiego działania. Nie próbujecie tego sami!

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)