Młodociany gang napadł na fotografa przy sesji. Został postrzelony

Młodociany gang napadł na fotografa przy sesji. Został postrzelony

Młodociany gang napadł na fotografa przy sesji. Został postrzelony
Marcin Watemborski
09.02.2021 10:07, aktualizacja: 26.07.2022 14:33

Dopiero co pisaliśmy o zuchwałej kradzieży sprzętu z bagażnika samochodu, a już mamy kolejne zdarzenie. Tym razem było bardziej niebezpiecznie, bo fotograf trafił do szpitala z raną postrzałową.

W miniony weekend 25-letni fotograf robił zdjęcia 24-letniej modelce w amerykańskim San Diego. Gdy byli w Chicago Park zostali zaatakowani przez grupę 6 osób. Był to młodociany gang składający się z chłopaków i dziewczyn w wieku około 20 lat.

Gang próbował okraść fotografa ze sprzętu. W pewnym momencie ktoś wyciągnął broń i zaczął strzelać w kierunku fotografa i modelki. Na szczęście artystycznej parce udało się uciec do samochodu i odjechać.

Man Shot In Attempted Robbery During Photo Shoot

Nie obeszło się jednak bez uszczerbku na zdrowiu. 25-latek został postrzelony i trafił do szpitala. Według informacji podanych przez policję, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Musi jednak spędzić trochę czasu w szpitalu na obserwacji. Śledczy prowadzą dochodzenie w tej sprawie.

Ta sytuacja oraz poprzednia dotycząca kradzieży sprzętu z samochodu stojącego w korku pokazują, że jako fotografowie, musimy być szczególnie uważni. Sprzęt fotograficzny jest drogi i mimo tego, że każdy aparat i obiektyw mają unikatowe numery seryjne, rzadko da się je namierzyć. Poza tym – nie warto ryzykować swojego życia lub zdrowia dla zdjęć. Warto mieć to zawsze na uwadze, gdy idziemy robić sesję w plenerze.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)