Młody artysta urzeczywistnia swoje marzenia za pomocą Photoshopa

Młody artysta urzeczywistnia swoje marzenia za pomocą Photoshopa
Źródło zdjęć: © © Justin Peters / [Instagram](https://www.instagram.com/jstnptrs/)
Monika Homan

22.06.2018 13:17, aktual.: 22.06.2018 15:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Justin ma dopiero 22 lata, ale dzięki swojemu uporowi wiele juz osiągnął. Wykorzystuje Photoshopa i tworzy obrazy rodem ze snów.

Picasso mówił, że: "Wszystko, co możesz sobie wyobrazić, jest możliwe". Cytat ten wziął sobie do serca młody artysta z Niemiec. Tworzy on surrealistyczne fotomontaże, dając upust swojej wyobraźni.

Za pomocą Photoshopa przenosi świat swoich marzeń na ekran komputera. Jego surrealistyczne kompozycje są unikalne i zaskakujące.

Justin Peters ma dopiero 22 lata, a wszystkiego, co potrafi stworzyć w Photoshopie nauczył się sam. W 2015 roku kupił pierwszy aparat i zaczął edytować proste zdjęcia, które wykonał w lesie, nieopodal domu.

Wtedy zrozumiałem, że nie chcę edytować zdjęć w sposób, który widzicie wszędzie w internecie. Mam oko do szczegółów i chciałem stworzyć coś indywidualnego.

Justin spędził długie godziny na nauce edycji zdjęć. Głównym źródłem wiedzy były dla niego poradniki na YouTube.

Do swoich prac używa tez zdjęć stockowych. Każdego dnia stawia sobie wyzwanie, żeby stworzyć coś nowego, unikalnego. Najważniejszą rzeczą w jego twórczej działalności jest ożywianie pomysłów.

Kiedy zaczynał, nie spodziewał się, że zajdzie tak daleko. Dziś tworzy obrazy do kampanii takich firm, jak: Adobe czy Puma. Jak mówi Justin: "Sny się spełniają, jeśli jesteś gotowy na nie zapracować”.

Więcej prac Justina znajdziecie na jego profilu na Instagramie.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)