Na końcu tęczy jest łódka. Pozytywne zdjęcie hitem internetu

Na końcu tęczy jest łódka. Pozytywne zdjęcie hitem internetu

Na końcu tęczy jest łódka. Pozytywne zdjęcie hitem internetu
Źródło zdjęć: © © Chad Powell / [Instagram](https://www.instagram.com/chadpowellphotography/)
Marcin Watemborski
25.02.2022 10:42, aktualizacja: 25.02.2022 11:42

Chad Powell z Anglii zarejestrował niesamowity obraz. Zobaczymy tu samotną łódkę na w miarę spokojnej tafli jeziora. Najciekawszym elementem jest jednak tęcza w bardzo żywych kolorach. Coś pięknego!

Chad Powell mieszka w Yarmouth, na wybrzeżu Wyspy Wight. Miał ostatnio niesamowite szczęście, bo możliwość sfotografowania takiej sceny zdarza się raz w życiu. Na pewno słyszeliście bajki o tym, że na końcu tęczy znajduje się garniec złota. Cóż, zgodnie z fotografią Chada, jest to łódka. Kto wie, co może być na jej pokładzie.

Po publikacji zdjęcia w mediach społecznościowych, autor dostawał mnóstwo zapytań o to, czy jest prawdziwe. Niektórzy uważali, że to efekt obróbki w Photoshopie. Chad podkreśla na każdym kroku, że tęcza na zdjęciu jest wytworem natury, a nie cyfrowej edycji.

W przeciągu ostatnich dwóch tygodni nad Wielką Brytanią przechodziły dwie potężne wichury – sztorm Eunice oraz Franklin. Duża wilgotność powietrza sprzyjała powstawaniu tęcz, a Chad Powell był po prostu w odpowiednim czasie i miejscu.

Więcej zdjęć znajdziecie na Instagramie.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)