Na Marsie gorąco, w Nowym Jorku mróz i śnieżyca. Nagiemu kowbojowi to nie przeszkadza

Nagi kowboj obok Times Square na chwilę przed wylądowaniem łazika Perseverance na Marsie.
Nagi kowboj obok Times Square na chwilę przed wylądowaniem łazika Perseverance na Marsie.
Źródło zdjęć: © Getty Images

19.02.2021 16:35, aktual.: 26.07.2022 14:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Łazik Perseverance wylądował na Marsie 18 lutego 2021. O wydarzeniu można było usłyszeć i przeczytać wszędzie. Również w Nowym Jorku. A dokładniej na Times Square. Gdzie przez zaśnieżoną ulicę przechodził niemal nagi kowboj.

John Burck to postać w Nowym Jorku znana i lubiana. Głównie przez turystów, którzy chętnie robią sobie zdjęcia z człowiekiem o wiele mówiącym pseudonimie – The Naked Cowboy. Uliczny celebryta ma również swój profil na Instagramie. Oprócz oczywistego znaku rozpoznawczego, czyli nagości, zawsze ma na sobie białe kowbojki, białe slipki i biały kapelusz. I nic więcej.

Nie straszne mu również rekordowe śnieżyce, które nawiedzają Nowy Jork. Według Amerykańskiej Narodowej Służby Meteorologicznej końcówka tygodnia przyniosła w tamtym rejonie opady śniegu sięgające 20 cm.

To co równie istotne, jak odporność na śnieg i niską temperaturę to wielkie odliczanie do epokowego wydarzenia, które obserwował wczoraj cały świat, czyli lądowanie łazika Perseverance na Marsie. O pierwszym zdjęciu wykonanym na czerwonej planecie możecie przeczytać tutaj. I oczywiście je zobaczyć.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)