Nadchodzi Photo Mechanic 6. Przeglądarka zdjęć będzie jeszcze szybsza

Nadchodzi Photo Mechanic 6. Przeglądarka zdjęć będzie jeszcze szybsza
Anna Rymsza

19.03.2019 10:29, aktual.: 26.07.2022 15:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Profesjonalna przeglądarka zdjęć Photo Mechanic już teraz cieszy się opinią szybkiej, ale z wydaniem wersji 6 ma jeszcze przyspieszyć. Camera Bits zapowiada premierę nowej wersji programu na 25 marca.

Co nowego w Photo Mechanic 6?

Photo Mechanic 6 wprowadzi nowy interfejs użytkownika. Najwyższa pora – to, jak wygląda Photo Mechanic 5, przywodzi na myśl programy sprzed 10 lat i zniechęca użytkowników przyzwyczajonych do eleganckich, prostych narzędzi. Photo Mechanic 6 będzie miał bardziej kompaktowy i intuicyjnych interfejs, dzięki któremu praca z dużymi kolekcjami zdjęć będzie sporo szybsza. Photo Mechanic 6 w końcu będzie programem w pełni 64-bitowym.

Skok wydajności zauważymy także przy ładowaniu miniatur zdjęć. Proces ten ma być 2 do 3 razy szybszy niż w obecnej wersji programu. Podczas pobierania zdjęć z kart pamięci fotograf będzie mógł wybrać pliki do wyświetlenia w Photo Mechanic 6, o co prosiło wielu użytkowników. Wciąż można będzie importować zdjęcia z wielu kart jednocześnie i pracować z podglądem zdjęć z aparatu podłączonego do komputera. Ocenione, posortowane zdjęcia z uzupełnionymi metadanymi i informacjami o kliencie można przesłać do edycji w innym programie, na przykład Adobe Lightroom lub Photoshop.

Dostępność i cena

Photo Mechanic 6 zostanie wydany 25 marca 2019 roku. Program będzie kosztował 139 dolarów. Posiadacze starszych wersji będą mogli kupić aktualizację za 89 dolarów.

Dostępna jest także darmowa wersja próbna programu, działająca bez ograniczeń przez 30 dni.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)