Najlepiej zarabiające agencje stockowe w 2020 roku

Najlepiej zarabiające agencje stockowe w 2020 roku
Jacek Sopotnicki

08.05.2020 12:51, aktual.: 26.07.2022 14:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jak zacząć zarabiać na swoich zdjęciach? Fotografia stockowa to świetny pomysł - wymaga trochę cierpliwości ale to zdecydowanie dobry sposób na dodatkowy dochód pasywny a dla wytrwałych może się okazać głównym źródłem zarobku. Nam stocki pozwoliły bezstresowo przeżyć kwarantannę, gdy wszystkie zlecenia są czasowo zawieszone.

Dawno, dawno temu, napisałem artykuł - 10 podstawowych rad, jak zacząć fotografować i zarabiać na fotografii stockowej. Aż do dzisiaj otrzymuję od was pytania, jak zacząć, gdzie wgrywać zdjęcia jakie są najlepiej sprzedające serwisy stockowe. Z ręką na sercu muszę wyznać, że nie na wszystkie komentarze i wiadomości odpisałem, ale cały czas ten temat był w mojej głowie.

Dlatego zdecydowałem się zrealizować na ten temat poradnik wideo w którym zamieściłem zestawienie 11 agencji stockowych od najlepiej do tych najgorzej zarabiających. Jeśli chcecie zacząć tę przygodę zdecydowanie polecam 3-5 najlepszych agencji. W jednym z przyszłych epizodów na moim kanale Youtube opiszę wam cały mój proces dodawania słów kluczowych, opisów i tytułów który zdecydowanie ułatwia szybkie i bezbolesne wrzucanie zdjęć do wielu serwisów na raz.

Best selling STOCK photography websites to MAKE MONEY in 2020 | Beginners Guide

Mieszkam z rodziną w Portugalii i mnóstwo naszych przyjaciół nie mówi po polsku więc jak zwykle mówię po angielsku, ale do filmu wrzucam ręcznie tłumaczone napisy.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także