Najlepsze zdjęcia ślubne 2021 roku. Ten konkurs pokazuje trendy w reportażu i sesjach

Najlepsze zdjęcia ślubne 2021 roku. Ten konkurs pokazuje trendy w reportażu i sesjach
Źródło zdjęć: © © Fabio Mirulla / Grand Prix
Marcin Watemborski

03.12.2021 14:05, aktual.: 03.12.2021 15:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Fotografia ślubna łączy w sobie różne inne dziedziny: portret, reportaż, a nawet fotografię koncertową czy sportu – przy niektórych akcjach trzeba mieć niesamowity refleks. Właśnie zostały ogłoszone wyniki konkursu International Wedding Photographer of the Year 2021, które pokazują, jaka estetyka zdjęć ślubnych jest teraz najmodniejsza.

International Wedding Photographer of the Year to najważniejszy konkurs w branży fotografii ślubnej. W tegorocznej edycji wzięło udział aż 1500 prac wykonanych przez 450 profesjonalistów z 58 krajów. Zmagali się oni aż w 9 różnych kategoriach.

Zwycięzcą całego konkursu jest Fabio Mirulla z Włoch. Jego zdjęcie pokazuje przygotowania do ślubu. Druhna zakłada pannie młodej kolczyki, a ta stoi na tle okna. Najciekawszym elementem jest wykorzystana tutaj lampka biurkowa, która ułożona w odpowiedni sposób udaje na zdjęciu białą sukienkę.

Ten kadr wygrał Grand Prix oraz kategorię zdjęć czarno-białych. Dzięki zwycięstwu, Fabio Mirulla wzbogacił się nie tylko o 3000 dolarów w gotówce, ale również o pełnoklatkowego bezlusterkowca Canon EOS R5 oraz profesjonalną drukarkę do zdjęć. Według jurorów jego kadr łączy ze sobą aspekty kreatywne oraz reportażowe.

Warto zwrócić uwagę również na inne zdjęcia, nie tylko Grand Prix. Wygrane kadry ukazują sposób, w jaki ludzie chcą mieć przedstawione swoje śluby. Wyniki konkursu International Wedding Photographer of the Year 2021 mają znaczny wpływ na kształtowanie trendów fotografii ślubnej w przyszłym roku.

Więcej zdjęć znajdziecie na stronie konkursu.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)