Najlepsze zgłoszenia w najzabawniejszym konkursie świata. Koń by się uśmiał

Najlepsze zgłoszenia w najzabawniejszym konkursie świata. Koń by się uśmiał
Źródło zdjęć: © © Andrew Mayes
Marcin Watemborski

21.05.2021 10:31, aktual.: 06.03.2024 22:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Comedy Wildlife Photography Awards to konkurs fotograficzny, którego celem jest promowanie ochrony środowiska i poprawienie humoru oglądającym. Zobaczymy tu niesamowicie zabawne zwierzęta, przy których po prostu nie da się ukryć uśmiechu.

Obserwujemy konkurs Comedy Wildlife Photography Awards od jego pierwszej edycji. Już wtedy przyciągnął wielu widzów, a jego szczytny cel dodatkowo nadaje mu wagi. Celem tego współzawodnictwa jest nagłaśnianie i uświadamianie ludzi, jak istotna jest ochrona środowiska, walka o klimat oraz o zagrożone gatunki zwierząt.

Po to, by ściągnąć na siebie uwagę, organizatorzy konkursu – Paul Jounson-Hicks oraz Tom Sullam - postanowili koncentrować się nie na najlepszych technicznie zdjęciach czy zachwycających krajobrazach z dziką przyrodą w tle. Najważniejszy w tym konkursie jest dobry humor i zabawne sytuacje. Nie muszą być idealnie sfotografowane, a wywoływać uśmiech.

Obraz
© © Arthur Trevino

Wciąż istnieje możliwość zgłoszenia zdjęć swojego autorstwa. Wystarczy wejść na stronę internetową Comedy Wildlife Photography Awards i wypełnić stosowny formularz. Zgłoszenia są bezpłatne. Termin upływa 30 czerwca 2021 roku.

Obraz
© © Giovanni Querzani
Obraz
© © Kevin Biskaborn
Obraz
© © KT WONG
Obraz
© © Lea Scaddan
Obraz
© © Lucy Beveridge
Obraz
© © Philipp Stahr
Obraz
© © Rohin Bakshi
Obraz
© © Tom Svensson
Obraz
© © Txema Garcia Laseca
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)