Najnowsze oprogramowanie Loupedeck ze wsparciem dla Photoshopa

Najnowsze oprogramowanie Loupedeck ze wsparciem dla Photoshopa
Monika Homan

17.12.2018 07:42, aktual.: 26.07.2022 16:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Loupedeck to konsola, która ma pomóc w bardziej intuicyjnej i szybszej edycji obrazów. Początkowo była kompatybilna tylko z Adobe Lightroom, ale producent ciągle poszerza jej możliwości. Najnowsze oprogramowanie pozwala na obsługę programu Adobe Photoshop.

Fińska firma Loupedeck, producent konsoli dedykowanej do edycji zdjęć i wideo wypuściła aktualizację oprogramowania, która poszerza kompatybilność urządzenia z programami z pakietu Adobe Creative Suite. Oznacza to możliwość obsługi urządzeniem programu Adobe Photoshop.

Aktualizacja jest reakcją na sygnały użytkowników, którzy często wykorzystują Photoshopa w swojej pracy. W najnowszej wersji oprogramowania możliwa będzie obsługa Adobe Photoshop, Adobe After Effects (tylko dla Loupedeck +), regulacja prędkości pokręteł, przypisywanie akcji do przycisków

Obraz
Naszym celem jest, aby procesy edycji zarówno u hobbistów, jak i profesjonalnych fotografówbyły bardziej intuicyjne i wydajne. Nieustannie pracujemy nad integracją Loupedeck+ zoprogramowaniem, które wykorzystywane jest i cenione w branży twórczej. Członkowie społeczności użytkowników naszego sprzętu podkreślali swoją chęć do wykorzystania konsoli w pracy z Photoshopem i to jest ukłon w ich stronę. Po integracji Loupedecka z Adobe Lightroom i niedawnym wprowadzeniu obsługi dla Adobe Premiere Pro, ten kolejny etap naszego rozwoju potwierdza dalszą chęć wspierania rozwoju fotografii.

Konsola Loupedeck+ jet kompatybilna z oprogramowaniem Skylum Aurora HDR, a producent zapowiada, że w niedalekiej przyszłości pojawi się możliwość obsługi kolejnych produktów firmy Skylum, jak również ostatecznej wersji doczeka się kompatybilność z Capture One. Producent obiecuje też, że niedługo ogłosi wsparcie dla kolejnych programów do edycji zdjęć i filmów.

Loupedeck+: Portrait Editing in Adobe Photoshop

Najnowsze oprogramowanie jest dostępne do pobrania na stronie internetowej producenta.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)