Największa premiera DJI w tym roku. Czy zobaczymy w końcu DJI Mavic 2?

Największa premiera DJI w tym roku. Czy zobaczymy w końcu DJI Mavic 2?

Największa premiera DJI w tym roku. Czy zobaczymy w końcu DJI Mavic 2?
Monika Homan
21.08.2018 10:45, aktualizacja: 26.07.2022 17:54

23 sierpnia to data wielkiej premiery. Nikon zaprezentuje wtedy swojego pełnoklatkowego bezlusterkowca. Nie będzie to jednak jedyna premiera tego dnia. DJI również szykuje coś dużego, specjalnie dla dronomaniaków.

DJI publikuje ostatnio w mediach społecznościowych filmy ogłaszające wydarzenie zaplanowane na 23 sierpnia. Firma zapowiada, że będzie to ich największa premiera tego roku. Początkowo wydarzenie było zaplanowane na 18 lipca, ale data została zmieniona ze względu na to, że produkt nie spełniał standardów jakości i wymagał poprawek.

Czym będzie ten produkt? Prawdopodobnie będzie to dron DJI Mavic 2 Pro. W zeszłym miesiącu produkt pojawił się w katalogu Argos i stąd przypuszczenia, że właśnie on będzie główną atrakcją wydarzenia. DJI ma wypuścić dwie wersje drona: Mavic 2 Pro z calową matrycą oraz Mavic 2 Pro Zoom z obiektywem 24-48 mm.

Firma potwierdza, że druga wersja Mavica jest w produkcji:

Katalog został wydrukowany zanim przełożyliśmy nasze wydarzenie, żeby zapewnić naszym klientom wysokiej jakości, najnowocześniejszą technologię w zgodzie z naszymi standardami. Wygląd drona wskazuje na wiele ekscytujących możliwości, które ogłosimy we właściwym czasie. Z niecierpliwością czekamy, aby dać naszym fanom niesamowite wrażenia z użytkowania drona.

Z informacji zamieszczonych w katalogu wynika, że Mavic 2 będzie małym dronem o dużych możliwościach. Prędkość, do jakiej będzie się rozpędzał, wynosi 20 m/s - odrobinę szybciej niż jego poprzednik. Na jednej baterii dron polata o 4 minuty dłużej, czyli 31 minut. Jego zasięg wyniesie 8 km.

Wszystkich szczegółów dowiemy się jednak w czwartek, co sprawia, że będzie to jeszcze bardziej wyczekiwany dzień, w którym odbędą się dwie duże premiery: pierwszego pełnoklatkowego bezlusterkowca Nikona i nowych dronów DJI.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)