Ojciec roku powraca. Te zdjęcia wysyła do swojej partnerki, gdy ta pyta o dzieci

Ojciec roku powraca. Te zdjęcia wysyła do swojej partnerki, gdy ta pyta o dzieci

Ojciec roku powraca. Te zdjęcia wysyła do swojej partnerki, gdy ta pyta o dzieci
Źródło zdjęć: © © Kenny Deuss / [Instagram](https://www.instagram.com/onadventurewithdad/)
Marcin Watemborski
14.07.2021 11:21, aktualizacja: 14.07.2021 13:21

Ile razy zdarzało wam się zapewniać waszą drugą połówkę o tym, że pod jej nieobecność dzieci są bezpieczne? Zapewne nie raz, nie dwa. Ten ojciec postanowił za każdym razem lekko podnosić ciśnienie matce swoich dwóch maluchów. Dla niego nie ma granic nie do przekroczenia.

Kenny Deuss zdecydowanie zasługuje na miano ojca roku. Pisaliśmy o jego specyficznym podejściu do uspakajania partnerki, gdy na świecie było tylko jedno z ich dzieci. Teraz sprawa jest bardziej złożona. Pod opieką Kenny’ego często zostaje Alix (ur. 2019) oraz Aster (ur. 2021). Widać, że ten tatuś nie ma z nimi lekko.

Pochodzący z Antwerpii mężczyzna kocha swoją rodzinę na zabój i widać, że jest szczęśliwy. Jego maluchy również, o czym świadczą zdjęcia w jego mediach społecznościowych. Każdorazowo na pytanie o maluchy, Kenny odpowiada wymownymi zdjęciami. Ale nie są to nudne obrazki śpiących dzieci lub bawiących się klockami. Tutaj zobaczymy prawdziwą burzę kreatywności.

Na zdjęciach Kenny’ego dzieci robią przeróżne rzeczy i znajdują się w rozmaitych sytuacjach. Nie zabrakło takich, które mogą zaniepokoić tych bardziej poważnych rodziców. Na szczęście dzieci nigdy nie są w niebezpieczeństwie, a umiejętności edycji zdjęć ojca roku zostawiają wiele do życzenia, dzięki czemu widać, że są to fotomontaże. W końcu, kto chciałby zobaczyć swoją pociechę w piekarniku…?

Więcej zabawnych zdjęć znajdziecie na Instagramie.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)