Olbrzymi kot pojawił się na ulicach Tokio. Robi wrażenie

Olbrzymi kot pojawił się na ulicach Tokio. Robi wrażenie

Gigantyczny kot w Tokio
Gigantyczny kot w Tokio
Źródło zdjęć: © YouTube
08.07.2021 05:08, aktualizacja: 26.07.2022 14:25

Olbrzymi kot pojawił się na jednym z budynków w okręgu Shinjuku w Tokio. Zwierzę, które możemy podziwiać na ogromnym ekranie, wygląda jak żywe i robi naprawdę duże wrażenie.

Wielki kot pojawił się na ekranie reklamowym japońskiego budynku. Na ogromnym wyświetlaczu od przyszłego tygodnia będą emitowane reklamy. W ostatnich dniach operator w ramach testów wyświetlał na nim specjalne filmy, które oglądane pod odpowiednim kątem sprawiały wrażenie, że obserwowane na nich obiekty są trójwymiarowe.

Tak właśnie było z gigantycznym kotem, który wzbudzał zainteresowanie przechodniów. Wyglądał naprawdę realistycznie. Pomysł z wyświetlaniem tego typu filmu był strzałem w dziesiątkę, gdyż wideo z nagranym kotem szybko obiegły internet, a ludzie zachwycali się nad prezentującym się okazale zwierzęciem.

【公式】新宿東口に巨大猫が登場!

Wygląda i zachowuje się jak prawdziwy kot

Przedstawiony na gigantycznym ekranie pupil nie tylko wygląda jak żywy kot, ale także zachowuje się w typowy dla niego sposób. Według doniesień internautów, zachowanie zwierzęcia zmienia się w ciągu dnia.

Rano można zaobserwować, jak kot budzi się ze snu. W ciągu dnia okazuje przechodzącym obok niego ludziom zainteresowanie, od czasu do czasu miaucząc na nich. Gdy dzień zbliża się ku końcowi, zwierzę zwija się w kulkę i kładzie do snu.

Biorąc pod uwagę duże zainteresowanie testowymi nagraniami z kotem w roli głównej, ludzie z pewnością będą zawiedzeni, gdy zamiast niego spostrzegą pewnego dnia standardowe reklamy.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)