Ostatnie chwile na zgłoszenie prac do III edycji Projektu Przetwórnia

Ostatnie chwile na zgłoszenie prac do III edycji Projektu Przetwórnia

Ostatnie chwile na zgłoszenie prac do III edycji Projektu Przetwórnia
Źródło zdjęć: © © Rafał Milach
Redakcja Fotoblogia.pl
10.03.2015 12:49, aktualizacja: 26.07.2022 19:40

Fotografujesz i chciałbyś zaprezentować swoje zdjęcia na wystawie? A może chciałbyś podyskutować o swoich fotografiach z jednym z najbardziej uznanych polskich fotografów? Nie zwlekaj i podejmij wyzwanie! Swoje prace do III edycji Projektu Przetwórnia można zgłaszać do 15 marca.

Co zrobić, aby wziąć udział w III. edycji Projektu Przetwórnia? Prześlij zestaw od 5 do 15 fotografii na adres projektprzetwornia@gmail.com do 15 marca 2015 r. Wybrane cykle skomentuje Rafał Milach. Poza możliwością konsultacji z uznanymi twórcami w trakcie konsultacji oraz Gali Finałowej, można wygrać wystawę prac w renomowanej Galerii Pauza w Krakowie, publikację w katalogu, uznanie autorytetu oraz szerokiej publiczności, a także rozgłos medialny np. zostać Fotografem Miesiąca Szerokiego Kadru czy opublikować swoje zdjęcia na łamach pisma Digital Camera Polska i Fotoblogia.pl. Stowarzyszenie Fotograficzne FotoBzik przewidują również przyznanie własnych wyróżnień.

Obraz

Więcej informacji możecie znaleźć na stronie projektu: www.projektprzetwornia.com.

Przetwórnia to innowacyjny projekt Stowarzyszenia Fotograficznego FotoBzik, który miał swoją pierwszą odsłonę w 2013 roku. W jego pierwszej edycji, której patronem medialnym została Fotoblogia.pl, jurorem był Tomasz Guzowaty. Później przyszła kolej na Jacka Porembę, który specjalizuje się w fotografii portretowej gwiazd, fotografii mody oraz fotografii reklamowej.

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
[1/3]

W tym roku do udziału w tym interesującym projekcie został zaproszony jeden z najbardziej utalentowanych i nagradzanych fotografów, specjalizujący się w fotografii dokumentalnej, laureat nagrody World Press Photo: Rafał Milach. Fotograf ukończył studia na Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach (dyplom otrzymał w 2002 roku). W 2003 roku studiował w Instytucie Twórczej Fotografii na Uniwersytecie w Opawie w Czechach. Jest członkiem Anzenberger Agency i współzałożycielem kolektywu fotografów Sputnik Photos.

Głównym celem projektu jest pomoc młodym duchem twórcom (działającym z wykorzystaniem aparatu fotograficznego) w pozyskaniu niezbędnego doświadczenia wystawienniczego oraz promocja zwycięzców w mediach branżowych. Poza tym jednym z celów jest także poszerzanie dostępu osób zainteresowanych do wiedzy z dziedziny fotografii oraz zrzeszanie środowiska twórczego.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)