Oto pierwsze nieoficjalne zdjęcia Fujifilm X-T2

Oto pierwsze nieoficjalne zdjęcia Fujifilm X‑T2

Oto pierwsze nieoficjalne zdjęcia Fujifilm X-T2
Marcin Watemborski
18.04.2016 07:07, aktualizacja: 17.10.2016 18:30

Fuji planuje kolejny krok do przodu i wydanie modelu X-T2. Szczerze mówiąc – wszyscy na to czekamy z niecierpliwością. Ciekawe, co znajdziemy w środku nadchodzącego korpusu.

Fuji Rumors ujawniło kilka zdjęć, które pokazują korpus podobny do Fuji X-T1 z kikoma znaczącymi dodatkami jak na przykład joystick. Dodatkowo jeśli się przyjrzycie – na pokrętle zmiany czułości znajdziemy wartość 12 800, gdzie X-T1 miało najwyższe ISO równe 6400 (oraz „H”).

Obraz

Przeglądając dalej Fuji Rumors trafiłem na przewidywane specyfikacje sukcesora X-T1. Prawdopodobnie w X-T2 będzie lepszy, może większy, wizjer – odpowiadający temu z modelu Pro2. Prędkość ciągłego rejestrowania obrazu również ma być wyższa. Oprócz tego możemy spodziewać się podwójnego slotu kart pamięci. Absolutną niewiadomą zostaje dotykowy ekran – chociaż patrząc po kierunku, w którym zmierza Fuji – nie będziemy mieli okazji pobawić się takowym w X-T2.

Obraz

Premiera X-T2 będzie miała miejsce prawdopodobnie pod koniec czerwca lub na początku lipca. Póki co – zostajemy otwarci na donosy i plotki. Może pojawią się również lepsze zdjęcia.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)