Parkour motywem przewodnim nowej reklamy Panasonica G2

Parkour motywem przewodnim nowej reklamy Panasonica G2
Ola Błażowska

26.06.2010 09:16, aktual.: 01.08.2022 15:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Panasonic zaprezentował kolejną reklamę swojego najnowszego modelu - Lumixa G2. Akcja spotu dzieje się w Walencji, a jej bohaterami jest dwójka światowej sławy parkour'owców, którzy skaczą i biegają po hiszpańskim mieście z Lumixem w ręku. W połączeniu z szybkim montażem, całość jest bardzo dynamiczna i przedstawia Panasonika jako bardzo lekki i poręczny aparat o wysokich możliwościach. Zobaczcie sami!

Fabuła spotu opiera się głównie na dynamicznym ruchu bohaterów, którzy bezproblemowo i z gracją pokonują kolejne przeszkody. Oczywiście towarzyszy im w tym Lumix G2, pierwszy aparat z wymienną optyką sterowany za pomocą dotykowego ekranu LCD. Dodatkowo ekran ten obraca się o 360 stopni, możemy więc fotografując siebie, odwrócić go w swoją stronę, co też bohaterowie spotu nie raz wykorzystują.

Na uwagę zasługuje ujęcie, gdy jeden z parkour'owców odbija się od ściany wykonując salto z aparatem w dłoni. Aby można było to nakręcić, do Lumixa który "grał" w reklamie, należało przymocować specjalne krótkie ramię, na którego drugim końcu znajdowała się kamera kręcąca spot. Możecie to zobaczyć w materiale "Behind The Scenes", którego udostępnił Panasonic.

Jak widać w tym krótkim filmie dokumentalnym, reklama kręcona była lustrzankami (ponoć również G2), jednak twórcy nie podali, jakie były to modele.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)