Photokina 2020 się odbędzie. Organizatorzy nie widzą przeciwskazań

Photokina 2020 się odbędzie. Organizatorzy nie widzą przeciwskazań
Marcin Watemborski

02.03.2020 11:24, aktual.: 26.07.2022 14:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ze względu na rozprzestrzenianie się koronawirusa 2019-nCoV (COVID-2019) odwoływane są różne imprezy masowe. Nie odbyły się największe targi urządzeń mobilnych MWC w Barcelonie, jak również CP+ w Tokio i GDC w San Francisco. Jak się okazuje – Photokina 2020 póki co odbędzie się według planów.

Niedawno odbyła się konferencja prasowa, podczas której zarząd Koelnmesse (miejsca odbywania się targów Photokina) wydał oświadczenie, że wydarzenie się odbędzie, ponieważ nie ma powodów do obaw. Christoph Werner udzielił wypowiedzi w oparciu o dane WHO, lecz sytuacja od tamtego czasu się zmieniła. W Berlinie pojawił się pierwszy przypadek potwierdzonego zakażenia koronawirusem 2019-nCoV (COVID-2019).

Prawda jest taka, że trudno przewidzieć, czy zarząd nie zmieni decyzji, patrząc na szybkie rozprzestrzenianie się wirusa. Póki co nie ma takich planów. Bez względu na samą epidemię, pojawiły się już firmy, które zwątpiły we wspomniane targi i nie pojawią się na Photokinie. Nie spotkamy tam Nikona, Leiki, Olympusa ani Fujifilm.

Photokina 2020 odbędzie się w dniach 27 maja – 30 maja 2020 roku w Kolonii.

COVID-19 - Środki bezpieczeństwa

W obliczu zagrożenia, jakie niesie [b]koronawirus COVID-19[/b], warto uświadomić sobie, czym są odpowiednie środki bezpieczeństwa, a czym objawy nieuzasadnionej paniki. Środkami bezpieczeństwa są: [b]częste mycie rąk, unikanie zgromadzeń, higiena kaszlu i kichania, czyli zasłanianie ust chusteczką lub łokciem, tak aby kropelki śliny nie zostały na dłoni[/b]. Objawem paniki jest natomiast wykupowanie zapasów maseczek, co powoduje, że są one trudno dostępne dla personelu medycznego, który faktycznie ich potrzebuje.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)