Pełna wersja Photoshopa będzie dostępna na iPadach

Pełna wersja Photoshopa będzie dostępna na iPadach
Monika Homan

16.07.2018 07:49, aktual.: 26.07.2022 17:57

Jeśli pracujecie na produktach Adobe, ale brakuje wam możliwości zaawansowanej edycji zdjęć na urządzeniach mobilnych - firma wychodzi wam naprzeciw. W przyszłym roku ma być dostępna pełna wersja Photoshopa na iPady.

Adobe planuje stworzyć pełną wersję Photoshopa na iPady. Firma pracuje nad wieloplatformową wersją tego i innych programów. Mają one pozwalać na uruchamianie pełnych wersji aplikacji na iPadzie i kontynuowanie edycji na innych urządzeniach.

Do tej pory do edycji zdjęć na urządzeniach mobilnych chętnie wykorzystywany był Affinity Photo, który jest całkiem niezłą alternatywą dla Photoshopa.

Produkty Adobe mają stać się bardziej kompatybilne z różnymi urządzeniami, aby zwiększyć sprzedaż subskrypcji Creative Cloud. Do tej pory dostępne były "lżejsze" wersje aplikacji na urządzenia mobilne - Photoshop Express, Fix czy Mix, jednak pełna wersja programu na iPada dostarczy użytkownikom zaawansowane narzędzia do edycji w każdym miejscu.

Dotykowy ekran iPada z pewnością ułatwi pracę osobom, które pracują na MacBookach. Możliwość przenoszenia edycji między urządzeniami usprawni edytowanie zdjęć i sprawi, że będzie ono o wiele wygodniejsze.

Nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery, ale oprogramowanie ma trafić na rynek w 2019 roku. W październiku tego roku, na konferencji MAX, ma odbyć się pierwsza prezentacja pełnej wersji Photoshopa na iPady.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)