Piękne zdjęcia ze ślubu księżniczki Beatrycze i Edoardo Mapelli Mozziego

Piękne zdjęcia ze ślubu księżniczki Beatrycze i Edoardo Mapelli Mozziego
Źródło zdjęć: © © Benjamin Wheeler
Marcin Watemborski

20.07.2020 11:12, aktual.: 20.07.2020 13:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Księżniczka Beatrycze (Beatrycze z Yorku) oraz Edoardo Mapelli Mozzi mieli ciche wesele, bez pompy typowej dla rodziny królewskiej. Mimo tego, ten dzień był bardzo wyjątkowy, co widać na przepięknych zdjęciach autorstwa Benjamina Wheelera.

Księżniczka Beatrycze i Edoardo Mapelli Mozzi pochwalili się łącznie czterema oficjalnymi zdjęciami ze swojego wyjątkowego dnia. Na kadrach Benjamina Wheelera zobaczymy przepiękną suknię Beatrycze oraz elegancko ubranego Edoardo. Nie zobaczymy jednak przepychu, spływającego zewsząd złota ani tysięcy miłośników rodziny królewskiej.

Mapelli Mozzi wrzucił też zdjęcia na swoje konto na instagram, dołączając do nich wiersz dla swojej nowo poślubionej żony, ale nie wiedzieć czemu, później je usunął. W internecie nic nie ujdzie nikomu na sucho i tak oto zdjęcia znalazły się na Twitterze. Ich estetyka jest bardzo przyjemna.

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
[1/3]

Jak się domyślacie – na ślubie, nawet tym tajnym lecz królewskim, nie mogło zabraknąć królowej Elżbiety II z księciem Filipem. Księżniczka Beatrycze jest córką Andrzeja, księcia Yorku i księżnej Sary. Królowa Elżbieta II jest jej babcią od strony ojca. Kobieta jest na 9 miejscu w linii sukcesji brytyjskiego tronu – tuż za księciem Andrzejem, a przed swoją młodszą siostrą, księżniczką Eugenią.

Mąż księżniczki Beatrycze, Edoardo Alessandro Mapelli Mozzi, jest brytyjskim przedsiębiorcą, który zajmuje się rynkiem nieruchomości oraz wystrojem wnętrz. Jest synem Alessandro Mapelli Mozziego, brytyjskiego zawodnika olimpijskiego oraz członka włoskiej rodziny szlacheckiej pochodzącej z Bergamo.

Wracając do ślubu – ten w pierwotnym założeniu miał się odbyć 29 maja 2020 roku, lecz został przełożony ze względu na pandemię koronawirusa SARS-CoV-2. Wesele było kameralne i była na nim rodzina oraz najbliżsi znajomi. Ceremonia odbyła się w Windsorze w Królewskiej Kaplicy Wszystkich Świętych, 17 lipca 2020 roku.

Jeśli interesujesz się wystrojem wnętrz, prosimy - wypełnij tę ankietę. Dzięki za pomoc!
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)