Pierwsza w pełni homoseksualna załoga amerykańskiego śmigłowca. Żołnierze pokazali poczucie humoru i dumę

Pierwsza w pełni homoseksualna załoga amerykańskiego śmigłowca. Żołnierze pokazali poczucie humoru i dumę

Pierwsza w pełni homoseksualna załoga amerykańskiego śmigłowca. Żołnierze pokazali poczucie humoru i dumę
Marcin Watemborski
03.05.2021 11:20, aktualizacja: 26.07.2022 14:28

2 zdjęcia żołnierzy US Navy obiegają świat jak świeże bułeczki. Zobaczymy na nich wesołych panów z tęczową flagą. I tak, dobrze myślicie – wszyscy są gejami i nikt nie ma nic przeciwko nim. W Polsce pewnie by to nie przeszło.

Kwestie tolerancji dotyczącej osób ze środowisk LGBT to temat bardzo na czasie – bez względu na kraj. O ile w Polsce raczej nie spotykamy się z przychylnością, co pokazywały "Strefy wolne od LGBT" w niektórych miastach, tak na Zachodzie nikt nie ma nic przeciwko. Właściwie wręcz odwrotnie – homoseksualiści są wspierani i traktowani na równi z osobami heteroseksualnymi. Przecież to tacy sami ludzie.

Doskonałym podkreśleniem równości homoseksualistów są te 2 doskonałe zdjęcia, które na swoim Twitterze zamieścił amerykański polityk Travis Akers z podpisem: "Historia dokonała się w piątek dzięki pierwszej w pełni gejowskiej załodze śmigłowca US Navy". Weseli panowie, którzy są zadeklarowanymi gejami, pozowali z tęczową flagę. Wciąż uważacie, że bycie homoseksualistą uwłacza męskości? Spróbujcie powiedzieć im to w twarz!

Nietrudno domyślić się, że internet zalały memy, porównujące od razu prezydenturę Trumpa do Bidena, mimo tego, że nowy zwierzchnik sił zbrojnych USA dopiero co zasiadł w fotelu.

O dziwo w polskich mediach społecznościowych nie zabrakło pochlebnych komentarzy, a te pełne nienawiści spadły znacznie niżej, co możecie zobaczyć w poście na fanpage Militarium. Czyżby świat się zmieniał?

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)