Pierwszy Instax Store w Polsce

Pierwszy Instax Store w Polsce
Marcin Falana

02.12.2016 13:32, aktual.: 26.07.2022 18:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Fujifilm poinformowała o otwarciu pierwszego w Polsce Instax Store. Będzie to miejsce, gdzie nie tylko przetestujemy i kupimy aparaty Intax, ale dowiemy się czegoś więcej o scrapbookingu.

Fotografia natychmiastowa, między innymi dzięki Fujifilm, powróciła do łask. Od jakiegoś czasu panuje moda na Instax-y, których oferta wciąż rośnie. Teraz użytkownicy Instax-ów i wszyscy, którzy chcą nimi zostać, będą mieli miejsce, gdzie można nie tylko przetestować i kupić Instax-y, ale także zostać uczestnikiem warsztatów scrapbookingu. Na uczestników czekają także inne niespodzianki.

Obraz

6 grudnia w godzinach 16-21 w Warszawie przy ul. Lwowskiej 2a/5 odbędzie się otwarcie pierwszego w Polsce Instax Store. Hasłem przewodnim wydarzenia jest „Love the moment". Fujifilm zaprasza na nie wszystkich miłośników fotografii natychmiastowej, wstęp jest wolny.

Nowy Instax Store znajduje się w dotychczasowym salonie AD Studio, który nadal będzie funkcjonował jako laboratorium fotograficzne i studio. Część kawiarniana została zaadoptowana na showroom dla produktów linii Instax. To miejsce, w którym będzie można zobaczyć i przetestować, a także kupić każdy model aparatu i drukarkę Instax oraz akcesoria. W Instax Store będą regularnie odbywały się warsztaty ze scrapbookingu, czyli kreatywnego dekorowania zdjęć.

Obraz
© © www.facebook.com/instaxpoland

Wśród atrakcji zaplanowanych na ten dzień są między innymi: testy produktów serii Instax, warsztaty scrapbookingowe, wystawa zdjęć zrobionych aparatem Instax przez laureata World Press Photo, fotografa Filipa Ćwika, a także konkurs, w którym do wygrania jest aparat Instax mini 8.

„Ze względu na duże zainteresowanie aparatami Instax, zwłaszcza wśród młodych ludzi, którzy są klientami naszego sklepu, bardzo cieszymy się, że to właśnie w AD Studio powstaje pierwszy tego typu projekt” – mówi Dagmar Łosowski, właściciel AD Studio.

Każdy, kto przyjdzie na otwarcie ze swoim Instax-em lub kupi aparat na miejscu, otrzyma stylowy pasek gratis. Ponadto, kupując film do Instax-a zarówno mini, jak i wide (jeden lub więcej), goście otrzymają jeden film bezpłatnie. O oprawę muzyczną zadba zespół Charismatic.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)