Pierwszy w Europie Zlot Fujifilm X we wrześniu w Polsce

Pierwszy w Europie Zlot Fujifilm X we wrześniu w Polsce

Pierwszy w Europie Zlot Fujifilm X we wrześniu w Polsce
Redakcja Fotoblogia.pl
07.08.2015 10:25, aktualizacja: 26.07.2022 19:32

Filip Ćwik, Wojtek Wojtczak i Paweł Kosicki wezmą udział w trwającym 2 dni zlocie użytkowników aparatów Fujifilm X. Oprócz ciekawego programu warsztatowo-rozrywkowego, będzie można za darmo sprawdzić swój aparat w serwisie oraz wygrać model Fujifilm X-T10.

Fujifilm zaprasza wszystkich posiadaczy aparatów serii Fujifilm X na dwudniowy zlot fotograficzny, pierwsze tego typy wydarzenie w Europie, które odbędzie się w dniach 12-13 września nad Jeziorem Maltańskim w Poznaniu. Organizatorzy zapewnią uczestnikom bogaty plan warsztatowo-rozrywkowy, spotkania poprowadzą znani fotografowie: Filip Ćwik, Wojtek Wojtczak i Paweł Kosicki. Udział jest bezpłatny, uczestnik pokrywa jedynie koszt noclegu i obiadów (250 zł/os w dwuosobowym pokoju z obiadami). W GRAND PRIX ZLOTU do wygrania będzie aparat Fujifilm X-T10.

Tomasz Taberski:

„Zorganizowaliśmy to wydarzenie, pierwszy tego typu Zlot Fujifilm X w Europie, z myślą o lojalnych użytkownikach serii X. Chcemy Wam pokazać, jak wiele dla nas znaczycie i jak ważnym motorem jesteście dla rozwoju aparatów i obiektywów Fujifilm. Chętnie posłuchamy Waszej opinii dotyczącej sprzętu".

Aby wziąć udział w warsztatach, wystarczy:

  1. być posiadaczem dowolnego modelu aparatu Fujifilm serii X,
  1. zarejestrować się na stronie warsztaty.fujifilm.pl,
  1. pobrać formularz zgłoszeniowy (dostępny na stronie warsztaty.fujifilm.pl), wypełnić go i przesłać na adres warsztaty@fujifilm.pl – do dnia 25.08.2015,
  1. dokonać opłaty za nocleg, obiady (12, 13.09) do dnia 25.08.2015,
  1. przybyć ze zgłoszonym modelem aparatu na Zlot.

Fujifilm umożliwi uczestniczenie w warsztatach osobom nie korzystającym z noclegu i wyżywienia, a o zakwalifikowaniu tych osób decydować będzie jakość przesłanych zdjęć podczas rejestracji.

Więcej informacji znajdziecie na stronie warsztaty.fujifilm.pl.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)